> > > Nowe gwiazdy na Meinl Drum Festival 2017

Meinl ogłosił nowych, fantastycznych wykonawców!

Już 1 lipca odbędzie się kolejna edycja wielkiego swięta perkusji, które na stałe wpisało się w bębniarski kalendarz Europejczyków! Mowa tu oczywiście o Meinl Drum Festival, który będzie miał miejsce w Gutenstetten w Niemczech, gdzie swoją siedzibę ma ten wybitny producent talerzy perkusujnych. Jak co roku odwiedzający będą mieli możliwość zobaczenia na własne oczy najnowszych modeli talerzy, akcesoriów, perkusjonaliów i innych niespodzianek przygotowanych przez organizatorów. Jak co roku wielu perkusyjnych maniaków przyjeżdża do tej miejscowości aby oglądać i słuchać najbardziej znanych bębniarzy, którzy dają popis swoich niesamowitych umiejętności. Do listy tegorocznych wykonawców dochodzą prawdziwi wirtuozi- Luke Holland, Aric Importa oraz Miguel Lamas.

meinl drum festival

Pierwszy z artystów to amerykański perkusista Luke Holland, “dziecko” YouTube i pełnoprawny członek zespołu The Word Alive.

Drugi z artystów, Aric Importa, jest bardzo widowiskowym i docenianym za precyzję i ekspresję muzykiem. Obecnie jest perkusistą zespołu Night Verses. Został doceniony w rankingach takich magazynów jak Rhythm i Modern Drummer w kategorii “perkusista progresywny”. Oto Aric w akcji:

Kolejnym perkusistą, który zaprezentuje się publiczności w Gutenstetten jest Miguel Lamas. Zaledwie 23-letni Hiszpan jeździ z warsztatami po całym swoim kraju, a większość czasu poświęca na grę w swoim projekcie Miguel Lamas Quartet. Poniżej próbka jego możliwości:

Mamy nadzieję, że nie musimy już nikogo przekonywać do wzięcia udziału w tym wydarzeniu, a to nie koniec niespodzianek! Bilety dostępne w sprzedaży od 3 kwietnia m.in. na http://www.meinlshop.de/