> > > Nowe pady ćwiczeniowe Zildjian

Firma Avedis Zildjian wprowadziła dwa nowe pady treningowe do swojego szerokiego asortymentu akcesoriów. Pady ćwiczeniowe w wersjach Zildjian Galaxy i Zildjian Graffiti reklamowane są przez producenta jako “bardziej humorystyczne i ekscytujące wizualnie wersje swoich klasycznych odpowiedników, zapewniające przy tym to samo świetne uczucie, odbicie i wszechstronność podczas ćwiczeń. Oba pady mają odważne i kolorowe wzory na powierzchniach do gry, przy czym Zildjian Galaxy Pad posiada ilustrację przedstawiającą kolorową, międzygwiezdną, scenę kosmiczną, a Zildjian Graffiti Pad prezentująe nowoczesne podejście do sztuki graffiti“. Oba pady mają dobrze odbijającą powierzchnię do gry, solidną podstawę i antypoślizgowy spód, który utrzymuje pad na miejscu podczas użytkowania. Jak zapewnia producent, te silikonowe “placki” zapewniają doskonały fundament do nauki techniki gry na perkusji, co oznaczałoby, że są idealne dla początkujących perkusistów.

Niezależnie od poziomu umiejętności, perkusiści spędzają dużo czasu ćwicząc na padach” – mówi Pamela Ricci, Brand Manager firmy Zildjian ds. odzieży, merchandisingu oraz akcesoriów. “Chcieliśmy stworzyć wysokiej jakości pady do ćwiczeń, które łączyłyby najlepsze w swojej klasie doświadczenie gry z odważnymi, graficznymi projektami, które inspirują perkusistów do doskonalenia ich rzemiosła”.

Oba pady są dostępne w wersjach 6-calowych i 12-calowych. Dostępne teraz u autoryzowanych dealerów Zildjian na całym świecie.

Więcej informacji na: https://zildjian.com/merch/accessories/practice-accessories.html