> > > Nowe produkty firmy Roland

Roland wprowadza nowe produkty

Z dniem 15 stycznia 2014 r. firma Roland ogłasza debiut całej gamy nowych produktów. Jako portal perkusyjny skupimy się na tych interesujących nas bezpośrednio.

Noise Eater NE-10 oraz NE-1. Są to produkty stworzone z myślą o perkusji elektronicznej V ? Drums i służące do izolacji akustycznej pracy pada centralki, mechanizmu stopki oraz hi hatu, dzięki czemu urządzenia te nie będą uciążliwe dla sąsiadów.

ne-10_angle_gal ne-1_front_gal

Pedał do centralki wyposażony w trigger o symbolu KT-10. Jest to produkt stworzony z myślą o perkusji elektronicznej, w tym naturalnie V ? Drums. Kompaktowa budowa mechanizmu umożliwia wykorzystanie go w rozbudowanych zestawach, w których liczy się każdy centymetr kwadratowy. Dodatkowo urządzenie charakteryzuje się cichą pracą, dzięki czemu można je również wykorzystywać w domu.

kt-10_angle_gal

Moduł triggerowy TM-2. Jest to moduł perkusji elektronicznej z wysokiej jakości próbkami dźwiękowymi, możliwością poszerzenia biblioteki poprzez kartę SCHD i dwoma wejściami triggerowymi. Urządzenie stworzono z myślą o perkusistach pragnących zbudować hybrydowy zestaw łączący brzmienia akustyczne z elektronicznymi.

tm-2_top_gal