> > > Nowe wykończenia zestawów DrumCraft 6

DrumCraft wprowadza dwa nowe wykończenia zestawów perkusyjnych z serii 6. Są to: Satin Black to Red Fade oraz Satin Black to Vivid Blue Fade.

W materiałach prasowych marki na ten temat czytamy:

Nie ma wątpliwości, że brzmienie bębnów DrumCraft Series 6 jest klasą samą w sobie, ale wysokiej jakości satynowe wykończenia i satynowo-chromowany hardware sprawiają, że te bębny naprawdę przyciągają wzrok. Poprzednia paleta dwóch błyszczących i dwóch satynowych wykończeń jest teraz uzupełniona dwoma zupełnie nowymi wykończeniami: Satin Black to Red Fade i Satin Black to Vivid Blue Fade. Są to przejścia kolorów, które oddają fascynującą optyczną głębię”.

Satin Black to Red Fade

W porównaniu z monochromatycznymi wykończeniami lakierowanymi, wykończenia gradientowe mają własny styl. Według producenta, Satin Black to Vivid Blue Fadepokazuje delikatne przejście od głębokiej czerni do intensywnego nocnego błękitu, subtelnie odsłaniając piękne słoje korpusu bębna”, podczas gdy Satin Black to Red Fadeprzypomina czerwone wieczorne niebo tuż po zachodzie słońca i dlatego wygląda bardzo naturalnie i organicznie”. Oba wykończenia są zwieńczone unikalnym połączeniem satynowego wykończenia z satynowym, chromowanym osprzętem, co jest charakterystyczne dla bębnów DrumCraft.

Satin Black to Vivid Blue Fade

Specyfikacja:
● korpusy: klon / orzech
● dostępne konfiguracje:
• Standard
(bęben basowy 22”x18”, tomy 10”x7”, 12”x8”, 16”x14”, werbel 14”x6,5”)
• Studio
(bęben basowy 20”x16”, tomy 10”x7”, 12”x8”, 14”x14”, werbel 14”x5.5”)
• 2up 2down
(bęben basowy 22”x18”, tomy 10”x7”, 12”x8”, 14”x12”, 16”x14”, werbel 14”x5.5”)
• Jazz
(bęben basowy 18”x14” bass drum, tomy 12”x8”, 14”x14”, werbel 14”x5”)
● Satin Chrome Hardware

Więcej informacji: https://drumcraft.com/drums/series-6/

Facebook: https://www.facebook.com/drumcraft.drums
Instagram: https://www.instagram.com/drumcraft.drums/
Webpage: https://drumcraft.com/