> > > Nowi artyści w rodzinie Meinl Stick & Brush

Marka Meinl Stick & Brush stale pracuje nad poszerzaniem swojej oferty produktowej, ale menedżerowie nie zaniedbują także swojej “stajni”. Firma ostatnio powitała trzech nowych muzyków w swojej rodzinie artystów.

Benjamín Bent Árnason z Islandii. Benni gra na bębnach w kapeli Une Misère, poruszającej się w stylistyce metalcore, i używał pałek Standard 5A. Oprócz Une Misère, Benjamín współpracuje z rozmaitymi artystami, tak w studio, jak i na koncertach.

Foto: Benjamín Bent Árnason

Profil Benjamína na stronie Meinl Stick & Brush: TUTAJ.
James Lazenby jest członkiem alternatywno-metalowego zespołu Caskets z Leeds w Anglii. Można ich obecnie posłuchać i obejrzeć na letnich festiwalach. Ich debiutancki album, zatytułowany ‘Lost Souls‘, jest dostępny na rynku.

Foto: Charlie Bluck

James używa pałek Heavy 5a i mówi o nich tak: “As soon as I tried out Meinl’s Heavy 5a sticks, I instantly fell in love with them! I felt safe in the knowledge that I was able to have a heavier stick that, to me, felt not too different to other 5a models I have tried in the past. The extra weight gives me so much more control without sacrificing manoeuvrability for the durability offered by a thinner, lighter stick.”
Profil Jamesa na stronie Meinl Stick & Brush: TUTAJ.
Thomas Gieferl z Austrii. Thomas jest nie tylko stałym perkusistą w zespołąch Avec, Onk Lou i Sakura, ale także bębniarzem studyjnym, realizującym sesje nagraniowe dla różnych artystów i producentów. Preferowany przez niego model pałek to Hybrid 8A American Hickory.

Foto: Martin Morscher

Profil Thomasa na stronie Meinl Stick & Brush: TUTAJ.