> > > Nowości: Fluid Fusion by Anika Nilles

 

Anika Nilles, perkusistka niemieckiego pochodzenia, rozpoczęła współpracę z GetGood Drums – firmą oferującą wysokiej jakości próbki, sample perkusyjne, paczki midi, które mogą inspirować i ułatwiać pracę w studio nie tylko perkusistom ale także producentom czy kompozytorom.

Anika słynie ze swoich nieparzystych rytmów i takich można się również spodziewać w stworzonym we współpracy z GetGood Drums pack’u Fluid Fusion. Jak piszę artystka: “Cieszę się, że moja paczka midi groove z GetGood Drums jest już dostępna! Świetnie się bawiłam nagrywając te rytmy – mam nadzieję, że zainspirujesz się i spodoba ci się używanie ich do własnej muzyki!“.

Anika Nilles to niesamowita perkusistka. Ma niesamowitą zdolność tworzenia płynności we wszystkim, co gra, bez względu na to, jak skomplikowany jest rytm. Jest mistrzem time’u – wchodzi i wychodzi z nieparzystych metrów tak łatwo, jak jeden, dwa, trzy, a jej oddanie perfekcji czyni ją jedną z najlepszych perkusistów na świecie.” – czytamy na stronie GetGood Drums.

Nie trzeba dodawać, że jesteśmy podekscytowani, że mogliśmy z nią pracować nad tym pakietem midi. Fluid Fusion autorstwa Aniki Nilles ma wszystko, od solidnych bitów, po nieparzyste groovy i fill’e.

Polecamy zapoznać się z ofertą GetGood Drums i z tym co ma do zaoferowania pack Fluid Fusion TUTAJ.