> > > Nowości na 2021: ciuchy Zildjian

Firma Zildjian ponownie wprowadza na rynek swoją kultową linię odzieży, popularną wśród perkusistów (i nie tylko) na całym świecie.

Od prawie 400 lat Zildjian jest zaangażowany w tworzenie produktów, które “pobudzają wyobraźnię i wyrażają osobisty styl perkusisty“. Jak deklaruje firma, linia nowej odzieży nie tylko pomaga perkusistom wyrazić ich styl, ale wprowadza nowe rodzaje wzornictwa zgodnie z aktualnymi trendami. Przy projektowaniu nowej kolekcji Zildjian koncentrował się na detalach i jednocześnie zapewnia, że wszystkie produkty wytwarzane zgodnie z najwyższymi standardami oraz przy użyciu najwyższej jakości tkanin.

Sześć nowych stylów zostało dodanych do aktualnej kolekcji, w tym limitowana bluza z kapturem Camo, szara bluza z kapturem na zamek z logo Zildjian, lekka bluza z kapturem, koszulka z długimi rękawami w stylu Art Deco, bluza typu Sherpa z zapięciem oraz bluza z kapturem Alchemy, będąca hołdem dla założyciela firmy Zildjian – Avedisa I, z symbolami alchemicznymi miedzi, cyny i srebra – pierwiastków ze stopu rodziny Zildjian – umieszczonymi wzdłuż lewego ramienia.

W przypadku kultowej marki, takiej jak Zildjian, ważne było dla nas posiadanie asortymentu obejmującego ponadczasowe i modne projekty. Koncentrując się na wysokiej jakości tkaninach, rozmiarach i projektach, opracowaliśmy kolekcję, która jest wysoce funkcjonalna i wyraża indywidualność” – mówi Pamela Ricci, Brand Manager firmy Zildjian ds. odzieży, towarów i akcesoriów.

Więcej informacji można znaleźć na stronie: www.zildjian.com/apparel