> > > Nowości od Paiste na NAMM 2017

Zobaczcie, co nowego na ten rok przygotował znany producent blach- firma Paiste!

Na tegorocznych targach NAMM Show oczom entuzjastów perkusji ukaże się wiele nowości. Zobaczmy, jakie produkty pokaże gigant w kwestii talerzy, Paiste Cymbals!

1.Seria Paiste 900 prezentuje się nadzwyczaj widowiskowo:

Paiste_900_Series_Group-(1)

Wykonane z legendarnego brązu 2002, ręcznie młotkowane, w specjalnym ciemnym wykończeniu, które uwydatnia ślady toczenia- cudo! Ich cena ma być kusząca, warto więc na nie poczekać.

2. Dodatki do znanych serii takich jak Masters, Giant BeatSignature czy Traditional

Paiste_Masters_Additions2017_Group

Do serii blach z wyższej półki dołączą nowe hi-haty, ride’y i crashe. Nowością będą szczególnie hi-haty w rozmiarach 16 cali.

3. Seria Color Sound 900 to swoisty powrót do przeszłości!

Paiste_Color_Sound_900_HeavyRide_Frontal_Group

Seria Colorsound 5 miała swoją premierę w 1984 r., kiedy w w muzyce zaczęło chodzić też o prezencję sceniczną, lub na wizji. Seria z tamtych lat była inspiracją dla obecnych talerzy- ride’a StewartCopelanda, czarnych talerzy Rude JoeyJordisona czy Paula Bostapha. Obecnie nowe technologie pozwoliły na uczynienie serii Color Sound jeszcze bardziej trwałą, przez co kolory pozostaną na swoim miejscu, i nie będą się ścierać, co zapewni niesamowite wrażenia wizualne przez długi czas!

4. Seria Nicko McBrain Treasures– coś dla fanów Iron Maiden!

Paiste_Nicko_McBrain_Treasures_Limited_Edition_Group

Legendarny perkusista brytyjskiej ikony heavy metalu, Nicko McBrain zawsze na scenie otoczony był kolorowymi (i ogromnymi) bębnami, jak też licznymi talerzami. Z okazji wydania ich nowej płyty- “The Book of Souls”, firma Paiste postanowiła nieco “odpicować” blaszki ich zasłużonego endorsera. W limitowanej edycji seria Signature została ozdobiona wizerunkami majańskich bóstw, a logo Paiste zostało przerobione na czcionkę odpowiadającą logo zespołu. Dostępne w kolekcjonerskiej skrzyni- czyż nie jest to prawdziwy skarb?

5. Seria Paiste PST X DJ’s 45– kompaktowe rozmiary przede wszystkim!

Paiste_PSTX_DJs45_Set

Zupełna nowość zaprojektowana wspólnie z utalentowanym perkusistą takich sław jak Jack White i producentem- Daru Jonesem. Jako bardzo zapracowany muzyk potrzebował on kompaktowych talerzy, które będzie mógł zabrać i zmieścić dosłownie wszędzie. Tak powstały kolejno: 12-calowy hi-hat, 12-calowy crash i 12-calowy ride. Cechą wspólną talerzy jest wyraźne, nieco brudne brzmienie. Hi-hat cechować się ma przyjemnym “cykaniem”, a ride, mimo swych rozmiarów, ma wyróżniać się pełnym bellem. Ten sam talerz do złudzenia przypomina płytę winylową. Świetna sprawa, aczkolwiek poczekamy- usłyszymy.

Jak podobają się Wam nowości od Paiste?

Źródło: http://www.paiste.com/