> > > Nowości: pałki Promark Carter McLean Signature

Carter McLean to uznany muzyk, który zyskał szerokie uznanie dzięki platformom społecznościowym, ale znany jest również jako etatowy perkusista na Broadway’u czy jako stały współpracownik Charliego Huntera. Jakiś czas temu firma Promark przygotowała prototyp pałki z sygnaturą tego perkusisty, a obecnie model ten znalazł się w produkcji seryjnej, dzięki czemu jest już dostępny na rynku.

W swoim oświadczeniu McLean pisze:

Nadszedł czas, moi przyjaciele! Dziękuję wszystkim za cierpliwość. Jestem absolutnie podekscytowany tym, jak wyszły te pałki. Ten model to efekt DUŻEGO nakładu pracy. Jedynym sposobem na stwierdzenie, czy je pokochasz, jest ich wypróbowanie. Nie używam żadnych innych pałek od ostatnich 3 lat.”

Niestandardowy kształt główki, który Promark opracował z Carterem, zapewnia szereg możliwości brzmieniowych w zależności od kąta, pod którym uderzamy w instrument. Połączenie rozmiarów 5A i 5B wraz z nieznacznie zwiększoną długością czyni ten model jednym z najbardziej unikalnych, a jednocześnie wszechstronnych w ofercie, jak zapewnia firma.

By dowiedzieć się więcej o tym wyjątkowym modelu, zachęcamy do odwiedzenia strony: https://www.daddario.com/products/percussion/promark/promark-drum-set/hickory/carter-mclean-signature-hickory-wood-tip/

Polecamy również oficjalną stronę Cartera: https://cartermclean.com/