> > > Nowości: pałki sygnowane Aniki Nilles od ProMark!

Firma ProMark wypuściła na rynek sygnowany model pałek Aniki Nillesperkusistki, kompozytorki i edukatorki niemieckiego pochodzenia. Swoją karierę rozpoczęła dzięki filmom zamieszczanym na YouTube od 2010 roku i do tej pory wydała dwa pełnometrażowe albumy, oba z zespołem Nevell: Pikalar w 2017 roku i For a Colourful Soul w 2020 roku.

Dzisiaj oficjalna premiera moich sygnowanych pałek! Nie mogę się doczekać, aby usłyszeć, jak się wam podoba ten model! Możecie zamówić swoją parę w sklepach detalicznych ProMark w USA, Kanadzie i Europie!” – czytamy na oficjalnej stronie Facebook Aniki.

Pałka sygnowana Aniki Nilles jest oparta na standardowym modelu Rebound 7A, ale ma nieco grubszą średnicę, bardziej drastycznie zwężającą się szyjkę i mniejszą główkę, co zapewnia lepsze odbicie i artykulację.

Mniejsza główka mojego sygnowanego modelu stanowi tak dużą różnicę! Wyostrza moje brzmienie i znacznie ułatwia kontrolę podczas szybkiego grania. Te pałki wspierają mnie w najlepszy sposób, jeśli chodzi o wszystkie detale i finezję gry.” – wspomina artystka ProMark opisując swój model.

Aby dowiedzieć się więcej o sygnowanym modelu pałek Aniki kliknij TUTAJ.

Polecamy również odwiedzić oficjalną stronę artystki: https://www.anikanilles.com/