> > > Nowości: Zildjian Concept Shop Trap Stack

Nowy FX Trap Stack z Zildjian Concept Shop to talerz efektowy który cieszył się dużym zainteresowaniem jeszcze przed jego oficjalną premierą. Podobnie jak Trap Hats ze tej samej serii, który miał premierę jesieną 2020 roku, Trap Stack czerpie inspirację z cyfrowych brzmień min. ze słynnego Rolanda 808. Stack ten składa się z talerzy o rozmiarach 11″, 12″ i 13″ ułożonych razem. Każda warstwa jest mocno młotkowana, aby uzyskać większą głębię dźwięku, i zagięta, aby zwiększyć projekcję – dzięki czemu ten specyficzny stack jest łatwy w użyciu i łatwy do wysłyszenia. Te trzy warstwy ultracienkiego stopu Zildjian “odzywają” się jednym głosem by wiernie odtworzyć dźwięk klaśnięcia – tzw. hand clap.

Warto zaznaczyć, że wszystkie talerze Concept Shop są produktami z limitowanej edycji, zatem ich liczba jest mocno ograniczona. Niestety, Trap Stack nie jest narazie dostępny poza granicami Stanów Zjednoczonych, jednak jak zastrzega producent, jeśli dany talerz z serii zyska większą popularność, może zostać wprowadzony do ogólnego obiegu. Jeśli więc spodoba Wam się ta próbka, to piszcie śmiało do Zildjiana lub po prostu uderzajcie do Waszych kuzynów w USA, żeby dla Was dokonali zakupu!

By dowiedzieć się więcej na temat tego stack’a i innych talerzy z serii Concept Shop, zachęcamy do odwiedzenia strony: https://zildjian.com/cymbals/drumset/concept-shop.html