> > > Nowy Roland TD-27KV

Jak każdemu wiadomo, producenci bębnów, blach, naciągów, statywów, pedałów i wszelkiego rodzaju sprzętu oraz akcesoriów perkusyjnych prześcigają się w wymyślaniu coraz to nowych rozwiązań technologicznych, które wprowadzane są na rynek w początkiem roku. Naturalnie, nie inaczej jest i w tym sezonie. Sprawdźcie jedną z nowości od firmy ROLAND na rok 2020!

Nowy Roland TD-27KV ma zapewniać doskonałe brzmienia i odczucia podczas grania, które można uzyskać tylko dzięki V-Drums. Jego sercem jest potężny nowy moduł brzmieniowy TD-27, wyposażony w najwyższej jakości, w pełni konfigurowalnymi dźwiękami bębnów i talerzy. Zaawansowana technologia cyfrowych przetworników wykrywa każdy szczegół gry w ultra-wysokiej rozdzielczości, podczas gdy bęben o dużej średnicy i pady talerzy zapewniają wyjątkowe wrażenia, bardzo podobne do tych z zestawu akustycznego.

 

Wiele elektronicznych zestawów perkusyjnych bardzo różni się od zestawów akustycznych, głównie ze względu na małe rozmiary. TD-27KV rozwiązuje tę problem za pomocą padów i talerzy o zdecydowanie większej średnicy.  Werbel o rozmiarze 14″x 4.3″ został wykonany ze stali nierdzewnej oraz 10″ tomy wyposażone są w wielowarstwowe naciągi siateczkowe Rolanda. 12″ talerze hi-hat są montowane na standardowym akustycznym statywie, a 18″ talerz ride oraz 12 ”i 13” crashe są montowane na ramionach.

Cyfrowy werbel i pady ride’a łączą się z modułem TD-27 za pomocą kabli USB, współpracując z modułem w taki sposób, aby zapewnić najbardziej naturalną ekspresję, umożliwiając słuchanie perkusji z niewiarygodnymi szczegółami. Ghost-notes, rim shoty na werblu mają być precyzyjnie wykrywane i przetworzone, a ride oferuje szeroki zakres tonalny. Moduł TD-27 wywodzi się ze flagowego TD-50 i jest wyposażony w wysokiej jakości próbki.

Nowa technologia PureAcoustic Ambience optymalizuje każdy zestaw. Można wyregulować pozycję mikrofonu na każdym zestawie perkusyjnym oraz przystosować symulator mikrofonu overhead. Zaawansowane wbudowane funkcje multi-efektów i miksowania dają moc pełnowymiarowej konsoli studyjnej z parametrycznym EQ, kompresorami, pogłosami, delayami i wieloma innymi na twoje polecenie.

Wbudowany Bluetooth pozwala na przesyłanie dźwięku do modułu. Funkcje treningowe rozwijają umiejętności i pozwalają śledzić postępy, a zaawansowany metronom pomaga poprawić Twój wewnętrzny puls.

Mamy nadzieje, że w przyszłości przetestujemy specjalnie dla Was ten niesamowity sprzęt!