> > > Nowy werbel Rogers Dyna-Sonic

Rogers to jedna z najstarszych (rok założenia 1849) i najbardziej szanowanych spośród klasycznych marek perkusyjnych. Została ona przywrócona na światowy rynek w 2017 r. wraz z odrodzeniem klasycznej linii werbli – Rogers Dyna-Sonic. Był to hołd dla instrumentu, który zmienił zasady gry w połowie XX wieku.

Obecnie właściciele marki poszerzają swoją ofertę werbli Rogers Dyna-Sonic o najnowszego członka rodziny: Rogers Dyna-Sonic B7 Brass.

Pierwszy werbel metalowy od czasu powrotu marki trzy lata temu stworzony przez Rogers USA posiada mosiężny korpus o średnicy 14″ i grubości 1,2 mm. Wszystkie modele B7 posiadają klasyczny pasek złożony z siedmiu linii i są dostępne w trzech głębokościach: 5” (tradycyjny), 6,5” (koncertowy) oraz 8” (super concert). Wyposażono je także w legendarny, zastrzeżony przez firmę, układ floating snare rail system.

Producent reklamuje swój najnowszy produkt w następujący sposób:

“Jest to uniwersalny, mocny i zabójczo piękny instrument, który nadaje się do każdego stylu muzycznego.

Pionierski werbel Rogers Dyna-Sonic na zawsze zmienił funkcjonowanie i brzmienie werbli. Nowe modele B7 Brass oferują głośność i jasną charakterystykę metalowego korpusu, ciepłe brzmienie mosiądzu i czułość Dyna-Sonic’ów, której nie można pomylić z żadnym innym werblem…”