> > > Ogłoszenie wyników I konkursu werblowego EduDrum

Nasz pierwszy konkurs werblowy EduDrum dobiegł końca. Mamy nadzieję, że wszyscy dobrze się bawiliście. Dziękujemy Wam za zaufanie głęboko wierząc, że przystępując do konkursu dziś możecie powiedzieć, że odbyło się to z korzyścią dla Was. Wykazaliście się wszyscy determinacją, cierpliwością, inwencją, kreatywnością i wiarą. Moglibyśmy tak wymieniać jeszcze długo.

Pozwólcie proszę, że wszystkim Wam, niezależnie od końcowego wyniku, czy zdobytej nagrody pogratulujemy. Tak naprawdę wszyscy jesteście zwycięzcami. Każdy z Was zmierzył się ze Sobą samym.
Zdajemy sobie doskonale sprawę, bo osobiście to sprawdził Dariusz Kaliszuk – było co grać. Łatwo się pisze, trudniej się gra.
Mam nadzieję, że zechcecie z nami jeszcze trochę pobyć, bo właśnie szykujemy dla Was kolejne atrakcje i kolejne wyzwania. Na pewno dowiecie się o wszystkim już za chwilę na stronach EduDrum.
Zgodnie z obietnicą, każdy z Was będzie miał szansę dowiedzieć się o detalach Swojego wykonania, o jego lepszych i gorszych stronach. Możecie liczyć na cenne wskazówki oraz warte uwagi materiały do dalszego doskonalenia Waszej techniki, które dla Was już teraz przygotowujemy.
Dziękujemy i serdecznie gratulujemy wszystkim Rodzicom. Nie ma nic ważniejszego niż Wasza pomoc i wsparcie.
Serdeczne podziękowania składamy dla wszystkich naszych znajomych nauczycieli, którzy doceniając etiudy Darka Kaliszuka zachęcili do wzięcia udziału w naszym konkursie Swoich uczniów i studentów.
Bardzo dziękujemy naszym sponsorom: Panu Wojtkowi Laskowi z salonu instrumentów muzycznych Ragtime i Panu Wojtkowi Barczakowi – producentowi skrzyń
transportowych Barczak Cases.

Zanim podamy wyniki konkursu chcemy podać do Waszej wiadomości jedną ważną informację.
Ustalając regulamin konkursu staraliśmy się stworzyć możliwie jak najczytelniejsze reguły gry. Najistotniejszym kryterium oceny było dostarczenie nagrania, które nie było w żaden sposób edytowane. Krótko mówiąc jeden take. Może pierwszy, może piąty może dwudziesty. Nie jest to istotne. Otrzymaliśmy dwa
nagrania, które to główne kryterium spełniało, mimo, że znajdowało się w przestrzeni publicznej przed datą ogłoszenia konkursu. Mam na myśli nagrania z Grupy
Mistrzowskiej nadesłane przez Grzegorza Chwalińskiego i Waldemara Franczyka.
Nie ukrywamy, mieliśmy pewien dylemat w związku z tymi okolicznościami. Dostaliśmy od Was maila, zwracającego nam uwagę na pewną argumentację, która nam
umknęła. Logując się do aplikacji konkursowej wszyscy uczestnicy dostali potencjalnie tyle samo czasu na realizację nagrania. Bazując na wcześniej nagranych i umieszczonych w sieci przed oficjalną datą rozpoczęcia konkursu filmach, nie byliśmy w stanie określić czasu poświeconemu na przygotowanie. Uznając, że byłoby to z naszej strony wbrew zasadom fair play, oba filmy nie były brane pod uwagę w głosowaniu jury.
Z uwagi jednak na wybitne wykonania, mogące zainspirować wielu z Was za zgodą wykonawców postanowiliśmy dopuścić oba filmy do głosowania o Nagrodę Publiczności oddając głosy w Wasze ręce.

Tak więc:
Jury I konkursu werblowego EduDrum w składzie:
Maciej Głuchowski, Mariusz Mocarski, Tomasz Torres, Michał Maliński i Dariusz Kaliszuk postanawia przyznać nagrody w następujących kategoriach:

W grupie Podstawowej
Nagrodę pocieszenia otrzymuje:
Wiktor Żuchowicz

Nagroda: Wambooka gel

 

III miejsce otrzymuje:
Aleksandra Baczewska

Nagroda: Para pałek Hingestix

 

II miejsce ex aequo otrzymują:
Miłosz Polak
Szczepan Słodkowicz

Nagroda: 3 x para pałek Vater VHS2W i 1 para pałek Hingestix

 

I miejsce otrzymuje:
Wojciech Klag

Nagroda: Profesjonalny futerał werblowy Barczak Cases W6F444422M 14X6 i Pakiet promocyjny Beatit (nagranie drumcam, wywiad, sesja zdjęciowa)

 

W grupie Średniozaawansowanej

III miejsce otrzymuje:
Julia Tymanowska

Nagroda: Para pałek Hingestix

 

II miejsce otrzymują ex aequo:
Amelia Salloum
Zuzanna Bruzik

Nagroda: 3 x para pałek Vater VHS2W, Sprężyny werblowe World Max, Membrana Mes 14“ 

 

I miejsce otrzymuje:
Jan Pieniążek

Nagroda: Werbel Word Max BK3513DHBX i Pakiet promocyjny Beatit (nagranie drumcam, wywiad, sesja zdjęciowa)

 

W grupie Mistrzowskiej:

Wyróżnienie otrzymuje:
Szymon Froń

Nagroda: Nadruk na naciągu od bębna basowego Custom DrumHeads

 

III miejsce otrzymuje:
Grzegorz Tyl

Nagroda:  Pokrowiec KG CX B0501 DS i Nadruk na naciągu od bębna basowego Custom DrumHeads

 

II miejsce otrzymuje:
Maksymilian Mińczykowski

Nagroda: Stołek perkusyjny Ludwig L347TH i Statyw werblowy Big Foot SS801X

 

I miejsce otrzymuje:
Mateusz Bednarczyk

Nagroda: Werbel Mess WAHC1465C i Pakiet promocyjny Beatit (nagranie drumcam, wywiad, sesja zdjęciowa) oraz Kpl. wszystkich etiud Dariusz Kaliszuka

 

Nagroda publiczności wędruje do Marty Zduniak

Nagroda: Pakiet promocyjny Beatit (nagranie drumcam, wywiad, sesja zdjęciowa), Kpl. wszystkich etiud Dariusz Kaliszuka, 1 x  para pałek Hingestix

Jednocześnie jako wyraz uznania dla każdego z uczestników Jury przyznało nagrodę w postaci 3 dowolnie wybranych etiud z katalogu konkursowego. Szczegóły realizacji nagród dostępne będą na stronach portalu Beatit.tv. Serdecznie Gratulujemy.

Jury konkursu

Poniżej możecie jeszcze raz obejrzeć laureatów konkursu!