> > > Oskar Podolski endorserem talerzy Sabian

Przedstawiciel młodego pokolenia dołącza do rodziny Sabian!

Oskar Podolski to młody i utalentowany bębniarz, który współpracuje obecnie m.in. z Eweliną Lisowską, i swoją rockową energią zawsze roznosi sceny w drzazgi. Udziela się również w wielu innych zespołach i projektach. Nie możemy pominąć tu świetnego duetu Bucket Guys, w którym wraz z Alkiem Podolskim widowiskowo grają na wiadrach.  Dzisiaj Oskar poinformował przez swoje profile w mediach społecznościowych, że z dumą ogłasza, iż dołączył do grona endorserów talerzy marki Sabian!

Oskar Podolski Sabian

Na razie muzyk udostępnił w sieci krótki filmik, na którym z radością rozpakowuje, a następnie gra na 16-calowym hi hacie serii AA Apollo oraz 20-calowym fast crashu z serii XSR. Zobaczcie czyste szczęście uchwycone na tym krótkim nagraniu!

HELLO WORLD!Jest mi niezmiernie miło ogłosić, że dołączyłem do endorserów talerzy marki SABIAN! Mega podjarka, duma i radość jak u dziecka ! Wielkie podziękowania dla Ryszard Romuald Balcer, Christian Koch, Sabian Polska na video gram na: Sabian AA Apollo 16" hihatSabian XSR Fast Crash 20"#musicinfo #sabian #sabiancymbals English:Hello!I'm super excited about that I joined to SABIAN family! I'm really proud and happy as a kid! Big thanks for Ryszard Romuald Balcer, Christian Koch and Sabian Polskaon the video I use:Sabian AA Apollo 16" hihatSabian XSR Fast Crash 20"#musicinfo #sabian #sabiancymbals

Opublikowany przez Oskar Podolski na 3 października 2017

Gratulujemy Oskarowi i życzymy dalszych sukcesów muzycznych, jak i przyjemności z grania na talerzach firmy Sabian!

http://www.musicinfo.pl/

https://www.facebook.com/oskar.podolski.9

Share