> > > Paul Mazurkiewicz (Cannibal Corpse): nie ulegamy wpływom!

Paul Mazurkiewicz od ponad 30 lat dzielnie rozdaje kolejne blasty w zespole Cannibal Corpse. Formacja okrzyknięta mianem “weteranów death metalu” jest obecnie w intensywnej trasie koncertowej, która promuje ich najnowsze wydawnictwo, płytę “Red Before Black”. Przy okazji jednego z koncertów Paul udzielił wywiadu telewizji Bloodstock TV. Został w nim poruszony temat trendów w muzyce metalowej. Muzyk ma na ten temat ciekawe zdanie.

“Metal to szalona kwestia, to pewne. Kiedy słuchasz muzyki metalowej, to nie jest trend. To szczere uczucia, człowieku, po prostu tym żyjesz. To właśnie robimy całe nasze życie, a co najważniejsze – to samo robią nasi fani. My robimy swoje i na nikogo się nie oglądamy, nie ulegamy trendom. Jesteśmy niesamowicie zadowoleni z faktu, że istniejemy ponad 30 lat jako zespół i wciąż działamy! Będziemy działać tak długo, jak to tylko możliwe. Bardzo się staramy pisząc nowy materiał i wydając go dla naszych fanów. Kiedy to robimy – nie patrzymy na to, co obecnie dzieje się w metalu. Tak pracujemy. Tak było 30 lat temu i raczej pozostanie jeszcze długo.

Zgadzacie się ze zdaniem “nieugiętego” Paula Mazurkiewicza? Warto patrzeć na obecne trendy w muzyce? Piszcie w komentarzach!

Ze swojej strony możemy dodać, że zespół Cannibal Corpse latem odwiedzi nasz kraj i zagra tu aż pięć koncertów. Oto daty:

  • 23 lipca 2018 – Warszawa, Proxima
  • 24 lipca 2018 – Bielsko-Biała, Rudeboy Club
  • 4 sierpnia 2018 – Bydgoszcz, Estrada
  • 5 sierpnia 2018 – Gdańsk, B90
  • 6 sierpnia 2018 – Poznań, U Bazyla

Bilety w cenie 80 zł możecie zakupić TUTAJ.

Źródło

Share