> > > Perkusista Pierce The Veil oskarżony o kontakty seksualne z nieletnimi

Ponad miesiąc temu perkusista postpunkowego zespołu Pierce The Veil usłyszał oskarżenia o utrzymywanie kontaktów seksualnych i nękanie z kobiet, które w czasie odbywania się procederu były niepełnoletnie. Mike Fuentes odniósł się do oskarżeń, a następnie wydał oświadczenie, w którym postanowił odejść z zespołu aby nie powodować zbędnego zamętu oraz nie narażać kolegów z formacji i całej społeczności Pierce The Veil na falę krytyki i nienawiści.

mike fuentes pierce the veil

Kobieta, która chce pozostać anonimowa twierdzi, iż poznała Fuentesa na portalu MySpace, zaczęli ze sobą pisać, a po wymianie korespondencji postanowili spotkać się podczas koncertu Pierce The Veil w Anaheim w Kalifornii. Przyjaciółka dziewczyny, z którą spotykał się muzyk poinformowała go, iż ta jest nieletnia, aczkolwiek nie przyniosło to większego skutku. Od 2008 do 2010 roku Fuentes utrzymywał z dziewczyną kontakt seksualny. Inna kobieta, Shannon Bray, opublikowała niedawno na Twitterze informacje o tym, że Fuentes prosił ją o wysłanie mu swoich nagich zdjęć. Dziewczyna miała wtedy 14 lat. Spotkał się z nią na festiwalu Vans Wraped Tour w 2008 roku i prosił o zostanie jego partnerką. Nękał ją także licznymi wiadomościami o erotycznej treści.

Reszta zespołu zdecydowała, że bez tak ważnego członka zespołu nie pojawią się na brytyjskiej trasie wraz zespołem All Time Low. Zapewniają jednak, iż wkrótce wrócą na scenę.

Źródło

Share