> > > Perkusista Skunk Anansie reżyserem teledysku

Mark Richardson to perkusista, który znany jest z występów w niesamowicie popularnym brytyjskim zespole rockowym Skunk AnansieOprócz okładania bębnów w kapeli Mark jest także zapalonym fanem jednośladów. Na profilach w mediach społecznościowych można znaleźć wiele zdjęć ukazujących jego motocyklowe eskapady. Jak się jednak okazuje, Mark to człowiek wielu zainteresowań i talentów. Na swoim fejsbukowym profilu zamieścił link do teledysku, którego jest autorem!

mark richardson skunk

Napisał tylko: Jestem niesamowicie dumny z faktu, że mogłem wyreżyserować teledysk dla niesamowitego Myke’a Graya! Oświetleniem zajął się James Cumpsty, make-up wykonała Lauren Kay a prawie legendarny Clive Cherry był odpowiedzialny za dźwięk i zapis przedsięwzięcia. 

Pracę muzyka wielu talentów możecie obejrzeć na samym dole. Ukazuje on gitarzystę MykeGraya, który wykonuje coraz to bardziej zawiłe solówki. Teledysk jest prawie czarno – biały. Efekt ten został osiągnięty beż użycia filtrów, ale dzięki świetnemu make-upowi oraz dobraniu odpowiednich rekwizytów. Gra tych dwóch kolorów i umiejętny montaż mogą się spodobać szczególnie miłośnikom rockowej estetyki.

Warto dodać, iż Mark Richardson założył również fundację Music Support, która pomaga muzykom i pracownikom przemysłu muzycznego w ciężkich chwilach, prowadzi telefon zaufania dla osób uzależnionych, które działają w środowisku muzycznym oraz zapewniają ludziom z owego środowiska pomoc w walce z chorobami psychicznymi i załamaniami emocjonalnymi.

Źródło

Share