> > > Perkusista Vlodi Tafel potrzebuje Waszej pomocy!

Pomóżmy perkusiście przekazując 1% podatku!

Bębniarki i Bębniarze! Podobnie, jak w ubiegłym roku, podczas okresu rozliczeń z fiskusem, poddajemy Wam pod rozwagę możliwość udzielenia pomocy świetnemu perkusiście, który jest obecny na polskim rynku muzycznym od z górą 20 lat.

Włodzimierz “Vlodi” Tafel jest jedynym w Polsce, a być może w Europie, czynnym zawodowo perkusistą posługującym się pełną protezą nogi. Takie urządzenie kosztuje sporo pieniędzy i niestety również się zużywa, w związku z czym Vlodi zbiera w tym roku fundusze na kolejny staw. Nasz bohater jest podopiecznym fundacji Jaśka Meli Poza horyzonty i tam należy dokonywać wpłat lub przekierować 1% Waszego podatku (KRS 0000320551, forma pisowni: Vlodi Tafel, konto bankowe: 79 88040000 0000 0023 9551 0001 Bank Spółdzielczy w Limanowej).

Oddajmy głos samemu zainteresowanemu:

Co prawda późno, ale nauczono mnie bym nie bał się i nie wstydził prosić o pomoc! Jako podopieczny fundacji Poza Horyzonty Jasia Meli, zbieram fundusze na kolejny staw (są trzy) mojej protezy “Zygfryd”. Każdy element jest bardzo drogi! I nie jest wieczny! Bym mógł zajść jak najdalej w mojej pasji gry na perkusji. Przekazując 1% Twojego podatku, koniecznie z dopiskiem VLODI TAFEL w rubryce “cel szczegółowy 1%”, tchniesz we mnie jeszcze większą wiarę i siłę. Do uderzenia na wielkiej scenie!

Oddaj potrzebującemu perkusiście 1% podatku

Vlodi Tafel stracił lewą nogę jako nastolatek, gdy po odniesieniu kontuzji piłkarskiej stwierdzono u niego nowotwór kości. Nie mogąc dłużej trenować piłki nożnej (którą zajmował się już wyczynowo) poświęcił się drugiej pasji, czyli muzyce, a konkretnie perkusji.

Dzięki swojej wytrwałości dostał się do klasy perkusji Szkoły Muzycznej II stopnia im F. Chopina w Warszawie. Po dwóch latach, równolegle rozpoczął naukę na Wydziale Jazzu, gdzie jego wykładowcami byli Czesław Bartkowski i Kazimierz Jonkisz. Szkołę ukończył z najwyższą oceną, zdobywając dyplom „Muzyk – instrumentalista w klasie perkusji”.

Włodzimierz “Vlodi” Tafel ma na swoim koncie współpracę, koncertową lub studyjną, z takimi artystami i zespołami jak m.in.: Futurobnia, Apteka, Róże Europy, Mr. Gil, Believe, Anita Lipnicka, Patrycja Markowska, Zbigniew Wodecki, Robert Chojnacki, Marek Kościkiewicz czy oldBreakout.

Przypominamy: Fundacja Jaśka Meli Poza horyzonty, KRS 0000320551 (forma pisowni: Vlodi Tafel), konto bankowe: 79 88040000 0000 0023 9551 0001.

Bębniarki i Bębniarze! Pomożecie?

Share