> > > Perkusja Roland TD-17 dostępna w sklepie Pasja

Jak większość z Was wie, 8 maja odbyła się światowa premiera zestawu Roland V-Drums TD-17 (pisaliśmy o tym wydarzeniu https://www.beatit.tv/roland-v-drums-totally-drums-live-stream/).

Seria TD-17 V-Drums pozwala rozkwitać twojej technice, dzięki narzędziom treningowym, które przesuwają granicę możliwości. Połączenie silnika brzmieniowego klasy TD-50 z nowymi padami skutkuje powstaniem przystępnego cenowo zestawu elektronicznej perkusji, która zbliża Cię do odczucia gry na akustyku – odzwierciedlając fizyczne ruchy, koordynację pałek oraz kontrolę za pomocą stóp/dłoni. Wszystko to, czego potrzebuje perkusista. Ponadto wybór wbudowanych funkcji treningowych pozwala nadzorować technikę, oceniać progres i utrzymywać motywację na wysokim poziomie. Stawanie się lepszym to ciężka praca, ale TD-17 Ci w tym pomoże.

Sklep muzyczny Pasja, jako jeden z pierwszych w Polsce, już kilka dni po premierze zestawów TD-17, oferuje perkusje w sprzedaży stacjonarnej i w internecie. W sklepie na ul. Wiktorskiej 7/11 w Warszawie przygotowany jest dla Was zestaw testowy.

Link do sklepu Pasja: https://sklep-muzyczny.com.pl/q/?keywords=td17

Zobaczcie również film z udziałem Anniki Niles prezentujący możliwości zestawu Roland TD-17.