> > Pociąg perkusyjny 2015

Warsztaty perkusyjne „Pociąg perkusyjny 2015” 

Pociąg perkusyjny” to cykl warsztatów zorganizowanych z inicjatywy szkoły perkusyjnej Drumset Academy. Warsztaty te mają przede wszystkim na celu zintegrowanie środowiska edukacyjnego oraz pokazanie jak różnorodne jest podejście do nauczania i gry na zestawie perkusyjnym.

Zeszłoroczna edycja cieszyła się dużym zainteresowaniem, a wśród uczestników znaleźli się zarówno gracze zaawansowani jak i początkujący.


POCIAG_PERKUSYJNY_2015

W tym roku 3 października w Czeladzi rusza druga edycja imprezy. Organizatorzy zapowiadają tegoroczne warsztataty jako bardziej zróżnicowane. W każdym z miast do którego zawita “Pociag perkusyjny” impreza będzie wyglądała nieco inaczej, uczestnicy zobaczą innych instruktorów lub inne programy.

Warsztaty w Czeladzi poprowadzą:

Piotr Czyja – Drumset Academy

Kuba Stanik – Drum House

Dawid Pawlukanis – Pracownia Muzyczna Pawlukanis

Max Goemaere – gość specjalny z francuskiej szkoły perkusyjnej DrumliveAcademy,

Podczas eventu nie zabraknie również innych atrakcji. Warsztatom towarzyszyć będa wystawy m.in. werbli custmowych takich producentów jak TOHOK, FAT FLYING, Red Drums, Lukawski oraz nowego w tym gronie -Luka project. Po raz kolejny będzie możliwość przetestowania zestawów bębnów elektronicznych Black Hawk Cyber Drums oraz kupienia w atrakcyjnych cenach akcesoriów perkusyjnych.

Kolejnymi miastami, do których zawita “Pociag Perkusyjny” będą Kraków i Wrocław.

WSTĘP WOLNY. Zapraszamy w imieniu organizatorów.

Miejsce:

MOSiR Czeladź ul.Sportowa 2, godz. 14:00