> > > Pol’and’Rock Festival 2018 od perkusyjnej kuchni: Gniewomir “Gnievo” Telszewski (Hope)

Jak wszystkim wiadomo, Pol’and’Rock Festival (dawniej Przystanek Woodstock) to jeden z największych letnich festiwali na świecie, na którym frekwencja już od lat każdego roku przekracza pół miliona. Na kilku scenach występują dziesiątki wykonawców reprezentujących najróżniejsze gatunki muzyczne. Co za tym idzie, pojawia się tam również sporo bębniarzy ze swoimi lśniącymi (do czasu) zestawami perkusyjnymi.

fot: Beatit.tv

Jako portal beatit.tv byliśmy już na wcześniejszych edycjach festiwalu prowadząc własną imprezę perkusyjną BeatIt Days. Tym razem wybraliśmy się tam po to, aby sfilmwać dla Was jak najwięcej zestawów i porozmawiać wystepującymi na imprezie perkusistami. Niektórzy właśnie teraz zadebiutowali na naszych łamach, a niektórych z nich już znacie z naszych materiałów. Do tej drugiej grupy należy Gniewomir “Gnievo” Telszewski – bębniarz numetalowej grupy Hope, z którą po raz czwarty w karierze kapeli wystąpił na dużej scenie najpiękniejszego festiwalu świata.

fot: Beatit.tv

“Pokażę Wam teraz mój secik na dzisiejszy koncert na dużej scenie Pol’and’Rock Festival. Jest to klasyczna Tama Starclassic Maple – klon amerykański w konfiguracji 10″, 12″, 16″, 22″. Werbel brzozowy, również Tama Starclassic, a do tego własnoręcznie wykonany timbales. Talerze to crashe Zildjian A Custom 19″, hi hat 14″, china Oriental 20″ i ride Paiste RUDE. Pedał stopki to Pearl Eliminator. Elektronika to Roland SPD-SX.”