> > > Preorder książki o Jeffie Porcaro

Wydawnictwo Hudson Music właśnie zapowiedziało wydanie książki zatytułowanej “It’s About Time: Jeff Porcaro – The Man and His Music“.

Każdy, kto złoży zamówienie teraz otrzyma egzemplarz książki z autografem autorki Robyn Flans, a także limitowaną edycję karty przedstawiającej odręczny zapis nutowy partii do utworu “Rosanna” sporządzony przez Jeffa Porcaro oraz zdjęcie muzyka z wczesnego dzieciństwa, pochodzące z archiwum rodzinnego. Cena wynosi 24,99 USD.

Wysyłka książek zamówionych w preorderze rozpocznie się w połowie września.

W książce “It’s About Time: Jeff Porcaro,The Man and His Music” autorka Robyn Flans opisuje karierę muzyczną Jeffa począwszy od dzieciństwa przez zdobywanie pozycji na muzycznej scenie Los Angeles, osiągnięcie statusu gwiazdy z zespołem Toto, legendarną karierę jednego z najbardziej poszukiwanych bębniarzy studyjnych na świecie, aż po tragiczną śmierć w 1992 r. w wieku zaledwie 38 lat.

Autorka przeprowadziła własne rozmowy z Jeffem Porcaro, a także ekskluzywne wywiady z innymi gwiazdami, które malują fascynujący obraz życia Jeffa oraz pokazują, jak był postrzegany przez kolegów muzyków. Bruce Springsteen, Donald Fagen (Steely Dan), Jackson Browne, Michael McDonald, Boz Scaggs, Richard Marx, David Gilmour (Pink Floyd), Peter Frampton i wielu innych muzyków opisuje swoje własne przeżycia i opowieści związane z jednym z najwybitniejszych perkusistów w historii.

Oczywiście autorka nie zapomniała o komentarzach i wspomnieniach pozostałych przy życiu przyjaciół z zespołu Toto oraz członków rodziny, do których należą: David Paich, Steve Lukather, Steve Porcaro oraz Joe Porcaro.

“Robyn jest jedyną osobą, która była w stanie dać nam tak fantastyczny wgląd w osobowość Jeffa i drogę do uzyskania statusu ikony, którą już na zawsze pozostanie. Każdy z nas, którzy go znaliśmy, jest dzięki tej znajomości lepszym człowiekiem. Do tego sprawił, że muzycy i muzyka brzmią lepiej. To w dużym stopniu dzięki temu, że miał wielkie i szczere serce, co dobrze widać w tej książce. Dziś już nie ma takich ludzi, jak Jeff.”
Vinnie Colaiuta