> > ProDrum tworzy sieć sklepów perkusyjnych
ProDrum, jako pierwszy sklep perkusyjny w historii otwiera drugi punkt handlowy dla bębniarzy, tworząc pierwszą sieć perkusyjnych sklepów dla fanów tego instrumentu!
Nowy punkt umiejscowiony w centrum  Krakowa, ułatwi kontakt z najwyższą jakością usług nowym klientom z południa i Polski i województwa małopolskiego. Biorąc pod uwagę, że w mieście tym w
ostatnim czasie zamknęły się dobrze zatowarowane punkty handlowe, firma chce wyjść na przeciw potrzebom klientów tego regionu.
Planowany termin otwarcia sklepu to 04.2018. Nowy krakowski SHOW-ROOM będzie spełniać wszystkie potrzeby klientów tj: dostęp do produktów podstawowych takich jak naciągi, pałki, akcesoria oraz szeroki wybór zestawów perkusyjnych akustycznych i elektronicznych, talerzy, cajonów, perkusjonaliów oraz urządzeń peryferyjnych. W sklepie będą możliwe płatności gotówką, kartą, systemy ratalne oraz zakupy TAX FREE.
Platforma sklepu www.prodrum.pl będzie informować klientów o dostępności produktów w punktach w Warszawie i Krakowie. Ułatwi to także procesy reklamacyjne klientów.
Ekipa Beatit.tv trzyma mocno kciuki i na pewno niedługo odwiedzi Kraków w celu pokazania nowego sklepu na łamach naszego portalu.