> > > Protection Racket rusza z własnym kanałem na YouTube

Większość z Was kojarzy pewnie brytyjskiego producenta pokrowców na bębny, hardware i najróżniejsze instrumenty okołoperkusyjne. Mowa tu o firmie Protection Racket. Oferowane przez nią produkty cieszą się ogromną  popularnością na całym świecie. Są również używane przez najlepszych perkusistów i perkusjonistów. Wystarczy odwiedzić ich stronę, aby przekonać się, że pokrowce Protection Racek chronią bębny ścisłej czołówki. Od niedawna możecie również odwiedzić kanał firmy w serwisie YouTube!

Zamieszczone tam filmiki pokazują, jak (na poważnie i na wesoło) wygląda życie artystów używających pokrowców Protection Racket. Zobaczycie muzyków takich jak Ian Paice, który w domowym zaciszu opowiada o jego specjalnych case’ach. Peter Erskine zastanawia się, czyja twarz znajduje się w logo firmy, a John Tempesta pozdrawia fanów z garderoby na moment przed wyjściem na scenę.

Założyciel Protection Racket, Dean Bowdery, komentuje powstanie kanału następująco:

Protection Racket zawsze było znane z wielu innowacji, pasji wkładanej w pracę oraz potrzeby chronienia tego, co ębniarze kochają najbardziej – ich zestawów. Nowy kanał na YouTube to świetna, i momentami zabawna droga do przekazania misji naszej firmy – zabezpieczania instrumentów i bycia użytecznym oraz praktycznym!

Nie pozostaje nam nic innego, jak zaprosić Was do rzucenia okiem na kanał Protection Racket!

https://www.youtube.com/channel/UC-nzfkYxV3-C-1S9Jb-nhNA

Share