> > > Przenośny zestaw Roland TD-1KPX2

Graj wszędzie dzięki maksymalnej przenośności!

Perkusja elektroniczna to duża alternatywa dla klasycznych zestawów akustycznych. Ogólnie wiadomo, że zabiera mniej miejsca, można grać na niej cicho, ze słuchawkami, zmieści się nawet w pokoju małego mieszkania, i zdecydowanie łatwiej jest ją transportować. Oczywiście nie będziemy teraz roztrząsać tego, który rodzaj perkusji jest po prostu lepszy, bo nie o tym chcielibyśmy napisać. Jeśli uważacie, że perkusja elektroniczna to niesamowicie rzecz mobilna- macie pełną rację. Proponujemy zapoznać się jednak z nowością od firmy Roland– modelem TD-1KPX2, który przenosi mobilność na zupełnie inny poziom!

Roland td-1kpx2

Zestaw ten jest idealny do grania dosłownie wszędzie! Rozkładanie i składanie zajmuje kilka sekund, nie trzeba demontować padów i talerzy, a po rozłożeniu otrzymujemy świetny instrument, który pomimo niepozornego wyglądu nie ustępuje w niczym modelom z wyższej półki. Siateczkowe naciągi założone na tomach i werblu idealnie imitują naturalne odbicie pałki, pad stopy został nieco powiększony, co umożliwiać ma bezproblemową grę na podwójnym pedale. W kwestii brzmienia firma Roland jak zwykle stawia na jakość- otrzymujemy tu moduł z brzmieniami znanymi z najwyższych modeli z rodziny V-Drums.

Roland V-Drums

Granie na zestawie TD-1KPX2 można połączyć z nauką- w module znajdziemy tryb COACH, w którym można grać z wbudowanym metronomem, aby doskonalić synchronizację i tempo, wytrzymałość oraz dokładność. Można ćwiczyć przy akompaniamencie utworów wbudowanych w moduł, albo ze smartfonem, gdzie akompaniamentem będą Twoje ulubione utwory! Po treningu po swoje postępy można analizować dzięki możliwości zapisu gry. Oto filmik przedstawiający tą interesującą propozycję od firmy Roland:

https://muzyczny.pl/119579g_Instrumenty-perkusyjne-Perkusje-akustyczne.html

Co sądzicie o modelu Roland TD-1KPX2? My jesteśmy bardzo ciekawi!

Strona producenta: https://pl.rolandeasteurope.com/

Share