> > > Radek Jaszczyszak poprowadzi warsztaty perkusyjne

W imieniu własnym i Radka Jaszczyszaka serdecznie zapraszamy na letnie warsztaty perkusyjne, które odbędą się w te wakacje w Pracowni Muzycznej Ola Turoń w Oleśnicy.

Zawsze marzyłeś o graniu na perkusji, a może już grasz i nie wiesz za co się zabrać? Chcesz uzyskać dobre wsparcie w stawianiu swoich pierwszych kroków? Te warsztaty skierowane są właśnie do Ciebie!

“Uczymy się grać z pulsem” to cykl warsztatów perkusyjnych prowadzonych od 2017 roku przez Radka Jaszczyszaka. Warsztaty mają na celu zapoznanie uczestników z podstawami gry na zestawie perkusyjnym. Z początku warsztaty były skierowane do najmłodszych, z czasem przerodziły się w warsztaty bez ograniczeń wiekowych.

Termin: 9 lipca 2022, godz. 13.00 – 17.00
28 sierpnia 2022

Miejsce: Pracownia Muzyczna Ola Turoń, ul. Matejki 24-26, 56-400 Oleśnica

Koszt: 120 zł

Info: https://olaturon.pl/wakacje-w-pracowni-muzycznej/

Kontakt: 697 715571 lub pracowniamuzyczna@olaturon.pl

Radek Jaszczyszak to perkusista młodego pokolenia, pochodzący z Oleśnicy, muzyk sesyjny, edukator, nauczyciel w klasie perkusji oraz instrumentów perkusyjnych w Społecznym Ognisku Muzycznym Dolnośląskiego Towarzystwa Muzycznego w Oleśnicy, prowadzący warsztaty perkusyjne “Uczymy się grać z pulsem” od 2017 r., obecnie perkusista takich zespołów jak SIN, czy Fast Fat. Wraz z zespołem Fast Fat występował u boku takich artystów jak: Tede, Space Of Variations, Trubadurzy, Piersi, Anna Wyszkoni czy Opiłki (supergrupa muzyków TSA). Współpracował również z Leopoldem Twardowskim oraz Chórem Iunctus.
Ma na swoim koncie uczestnictwo we współorganizowanym przez nasz portal projekcie “Tajemnice Polskich Mistrzów Perkusji”, zrealizowanym w ramach stypendium Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego “Kultura w sieci”. Jest oficjalnym endorserem marek Impression Cymbals Polska oraz Wincent Drumsticks.