> > > Rafał Inglot (Michał Szpak) – “Color Of Your Life” na żywo

Rafał Inglot to zdolny perkusista jeszcze młodego pokolenia, który współpracuje z Michałem Szpakiem, kształci się na wydziale Jazzu i Muzyki Rozrywkowej Uniwersytetu Rzeszowskiego, a także jest edukatorem i oficjalnym edorserem takich marek perkusyjnych jak Sakae Drums, Impression Cymbals oraz Wincent.

Rafał Inglot na żywo dla beatit.tv

Udało nam się “podejrzeć” tego muzyka 18 marca 2018 r. podczas występu z Michałem Szpakiem i zespołem w Centrum Kongresowo Dydaktycznym Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu.

Z Michałem Szpakiem gram trzeci rok. Super się dogadujemy. Bardzo się cieszę, że moja gra mu odpowiada. Idzie to w fajnym kierunku, zgrywamy się jako ludzie, i muzycznie i w trasie, bo wtedy często trzeba spędzać ze sobą każdą minutę dnia. Stało się to tak, że po rozłamie w zespole Pectus z resztą zespołu stworzyliśmy Groove Section – sekcję do wynajęcia. Dostaliśmy telefon od managementu Michała (Szpaka – przyp. Vik), że potrzebny jest zespół. My byliśmy całą ekipą instrumentalistów plus ekipa techniczna i bus. Złożyliśmy się w taki team i tak to się zaczęło. Mam nadzieję, że to jeszcze będzie trwało długo, bo jestem z tego zadowolony. Rozwijam się, bo gram z muzykami lepszymi od siebie, ciągle się uczę i staram się z tego wyciągnąć jak najwięcej.”

Rafał wykorzystał następujący sprzęt podczas występu:

  • zestaw perkusyjny: Sakae Trilogy Mint Oyster Pearl 10″x7″, 12″x9″, 14″x14″, 16″x16″, 22″x14″
  • werble: Mapex Black Panther 13”x6″, Amati 14″x5″
  • talerze: Impression Dark hi hat 14”, Impression Dark Ride 22”, Impression Dark Crash 20”, Impression Hard Crash 20”, Impression Rock Crash 18”, Impression Mixed Splash 8” i 10”
  • naciągi: Code DNA (tomy), Code Zero (werble), Remo Powerstroke (centrala)
  • pałki: Wincent 5A
  • hardware: DW.

Bębniarki i Bębniarze! Przed Wami perkusista Rafał Inglot wraz z zespołem Michała Szpaka w koncertowym wykonaniu przeboju “Color Of Your Life“!

Share