> > > Rob Rolfe (Enter Shikari) artystą British Drum Co.

The British Drum Co. wita Roba Rolfe – perkusistę Enter Shikari – w swojej stale rosnącej rodzinie artystów.

Reputacja Roba jako bębniarza energicznego i mocnego, jest znana na całym świecie. Jako nowy artysta British Drum Co., Rob zadebiutuje ze swoim nowym zestawem perkusyjnym wraz z Enter Shikari podczas występu na legendarnym Download Festival w najbliższy weekend.

Mel Stewart, Brand Development Manager w British Drum Co., powiedział: „Chciałbym serdecznie powitać Roba Rolfe w rodzinie artystów BDC. Osobowość, profesjonalizm i oddanie Roba jego sztuce sprawiają, że jest idealnym uzupełnieniem naszej rosnącej listy endorserów. Enter Shikari robi furorę od momentu powstania na początku 2000 roku i nadal rozwija się jako zespół i urzeka publiczność na całym świecie swoją inteligentną, oryginalną, zmieniającą gatunki muzyką. Jesteśmy niezmiernie dumni, że Rob reprezentuje BDC jako headliner Download Festival – jednego z najbardziej prestiżowych festiwali rockowych na świecie.”

Rob jest entuzjastycznie nastawiony do pracy za swoim nowym zestawem Legend Series i jak wyjaśnia: „Uwielbiam to, co ostatnio robi British Drum Co. Przede wszystkim robią niesamowicie dobre bębny, ale to ludzie stojący za firmą sprawiają, że jestem tak szczęśliwy, że jestem częścią rodziny BDC. Jako stosunkowo młoda firma znaleźli się na szczycie i cieszę się, że mogę być tam obok nich”.

Keith Keough, dyrektor generalny British Drum Co., jest równie zachwycony decyzją Roba by dołączyć do rodziny artystów BDC. Keith wyjaśnia: „Cieszymy się, że możemy powitać Roba w rodzina artystów BDC. Od jakiegoś czasu obserwowaliśmy, jak Enter Shikari rozwija się jako zespół i jesteśmy naprawdę podekscytowani tym, że Rob stanie się częścią naszej marki”. Dyrektor zarządzający British Drum Co., Al Murray, dodał: „Cieszymy się witając Roba w rodzinie artystów BDC. Rob jest fantastycznym perkusistą, i naprawdę fajnie jest go mieć za jednym z naszych zestawów z serii Legend”.

By dowiedzieć się więcej o firmie i Robie Rolfe polecamy odwiedzić stronę: https://www.britishdrumco.com/post/bdc-welcomes-rob-rolfe

Warto dodać, że wśród artystów British Drum Co. są również tacy perkusiści jak Nicko McBrain (Iron Maiden), Ian Matthews (Kasabian), Mark Richadrson (Skunk Anansie) czy Russell Gilbrook (Uriah Heep).