> > > “Rodzinny” zjazd DW!

DW było gospodarzem dnia wspomnień i historii, w którym udział wzięli niektórzy z najwybitniejszych perkusistów na świecie, z których wszyscy od dziesięcioleci są również zwolennikami bębnów DW.

„Po ponownym wydaniu naszych korpusów SantaMonica z klonu poczuliśmy, że będzie to idealna okazja, aby wspomnieć o oryginalnych bębniarzach z dawnych czasów. To byli perkusiści, którzy byli na pokładzie, grając na perkusji  PRZED 1990 rokiem ”- powiedział Scott Donnell, wiceprezes ds. Marketingu w DW.

Wydarzenie to przyciągnęło imponującą grupę perkusistów z niemal każdego gatunku muzycznego. Każdy natychmiast wykorzystał ten moment i cieszył się możliwością ponownego spotkania ze starymi przyjaciółmi. Lista wpływowych uczestników obejmowała takie nazwiska jak:

Larry Aberman, Jacob Armen, Bruce Becker, Michael S. Clark, Fred Coury, Jimmy DeGrasso, Burleigh Drummond, Charles Esposito ,John Ferraro, Philip “Fish” Fisher, Josh Freese, Richie Gajate Garcia, Joey Heredia, John “Vatos” Hernandez, Tris Imboden, Jim Keltner ,Rick Latham, Tom Mendola, Jonathan Moffett, Louis Molino III ,Tom Morris, Patrick Munzingo, David Owens, David Palmer, Rikki Rocket, Danny Seraphine, Jim Varley, Chad Wackerman, Billy Ward, Peter Wolf

 

Założyciele DW: Don Lombardi i John Good przeprowadzili serię wywiadów, w którym zachęcano uczestników do opowiadania swoich ulubionych historii o początkach firmy, instrumentach i znaczeniu, jakie DW Drumsplay odgrywał w ich karierze. Ponad dwie godziny zostały nagrane na przyszłe wydanie na kanale youtube DW.

“To była niezapomniana podróż ścieżką pamięci. Ci dobrzy ludzie są nie tylko jednymi z najbardziej utalentowanych perkusistów na świecie: oni naprawdę stali się naszą rodziną. Nie mogę się doczekać, aż fani marki DW zobaczą to wideo”. – John Good