> > > Roland SPD-SX Special Edition: nowa wersja samplera

Klasyczny sampler w nowej odsłonie!

Wielu zawodowych perkusistów (i nie tylko) ceni sobie niezawodność i wielofunkcyjność samplera Roland SPD-SX. Mnogość funkcji, które oferuje to urządzenie zapewnia nieocenioną pomoc zarówno w pracy w studio, jak i w warunkach scenicznych. Obecnie firma Roland idzie o krok dalej i wprowadza na rynek ulepszoną wersję SPD-SX, która nazywa się SPD-SX Special Edition.

SPD-SX sampler

Od standardowej wersji różni się rozszerzoną wbudowaną pamięcią. Z 16 GB wewnętrznej pamięci możemy załadować wystarczająco dużo próbek studyjnej jakości na potrzeby całego koncertu. SPD-SX Special Edition jest również gotowy do obsługi każdego rodzaju pracy muzyków, począwszy od produkcji plików WAV, aż po przygotowanie próbek i przydzielanie instrumentów do ich odtworzenia. Wszystko to dzięki dołączonej licencji Ableton Live Lite i oprogramowaniu Wave Manager. Kolor urządzenia to Sparkling Red, co nadaje mu charakterystycznego wyglądu, który odróżnia go od innych urządzeń na scenie.

SPD SX sockets

Oto krótka specyfikacja tego urządzenia:

  • 16 GB wewnętrznej pamięci (do 50 godzin sampli mono, co eliminuje potrzebę posiadania dodatkowej pamięci zewnętrznej)
  • Licencja Ableton Live Lite dla zaawansowanego tworzenia próbek
  • Wykończenie Sparkling Red dla świetnej prezencji na scenie
  • Dziewięć gumowych, czułych na dynamikę padów z oświetleniem LED przydatnym na zaciemnionych scenach
  • Łatwe nagrywanie i przypisywanie próbek poprzez Multi-Pad Sampling bezpośrednio do SPD-SX – po prostu wybieramy pad i uderzamy w niego, żeby zacząć rejestrację
  • Trzy multiefekty na pokładzie dla wszechstronnego przetwarzania dźwięku w czasie rzeczywistym podczas występów
  • Zawarte w komplecie oprogramowanie Wave Manager, które umożliwia łatwe importowanie, przypisywanie i organizację sampli.

Spd SX na statywie

Czekamy na prezentację video, chociaż bez tego też możemy być pewni, iż Roland SPD-SX Special Edition będzie sprzętem z absolutnie najwyższej półki!

Więcej informacji na: https://pl.rolandeasteurope.com/

Share