> > > Sabian Education Network

Dołącz do sieci łączącej perkusyjnych edukatorów!

Sabian to nie tylko świetne talerze. Firma ta stawia na ciągły rozwój, nie tylko w aspekcie produktów, które produkuje. Właśnie powstaje nowoczesna, globalna sieć dla nauczycieli gry na perkusji, która ma ich łączyć, pozwalając m.in. na wymianę doświadczeń związanych z uczeniem, oraz zdobywanie nowych edukacyjnych umiejętności.

Sabian Edukacja

Zostając członkiem tej społeczności każdy edukator będzie miał szansę na:

  • Pozyskanie i utrzymanie przy sobie większej liczby uczniów
  • Wprowadzanie najnowszych technologii i metod do codziennej pracy
  • Zwiększanie profitów płynących z nauczania
  • Zdobycie wiedzy na temat radzenia sobie z trudnymi uczniami
  • Wzbogacenie swojego CV

Na stronie tej inicjatywy każdy będzie mógł skorzystać z pomocy kolegów po fachu, i to z całego świata! Dla członków działać będzie forum, organizowane będą także seminaria on-line, oraz stacjonarne warsztaty z najlepszymi edukatorami Sabiana. Każdy, kto szuka pomocy w tej wymagającej pracy powinien znaleźć tam odpowiedź na nurtujące go pytania!

Jeden z bardziej znanych edukatorów tej firmy, Dom Famularo, tak wypowiadasię o Sabian Education Network:

Wierzę, że jeśli nauczyciel jest ciągłym studentem, jego praca osiąga wtedy najwyższy poziom! SEN łączy mnie z nauczycielami z całego świata, mogę więc kontynuować podnoszenie moich kompetencji!”

Zapraszamy do skorzystania z oferty SEN, może to być niebywała okazja do rozpoczęcia nowej drogi w perkusyjnej edukacji. Link do strony znajdziecie poniżej.

http://sabianed.com/register.php

Share