> > > Sabian HH Vanguard

Odnowiona seria HH z nowymi modelami!

Sabian powraca z odświeżoną serią HH, i dodaje do niej modele o nazwie Vanguard. Według producenta cechują się one dużą wszechstronnością oraz feelem. Tak jak wszystkie talerze serii HH, nowa seria to produkty typu “hand hammered”, w tym przypadku zastosowano jednak metodę precyzyjnego toczenia, zamiast tradycyjnej używanej w innych seriach. Poniżej przedstawiamy krótką prezentację nowych Sabianów:

Wszystkie modele serii Vanguard są lżejsze i cieńsze, bell został znacznie zmniejszony, co nadaje im wyjątkowego vintage’owego brzmienia, ale też wyrazistości. Perkusiści, którzy lubią talerze odpowiadające szybko, z dużą dozą czystej barwy pokochają crashe 16″ i 18″. Dla tych, którzy chcieliby do swojej gamy brzmień włączyć trochę więcej wash’a powinni wybrać te w rozmiarach 20″, 21″ lub 22″.

18-HH-vanguard-14-hats

Hi-hat 14″ serii Vanguard dostarcza dużo “tłustego” brzmienia, aczkolwiek po zamknięciu spodziewać się można bardzo wyraźnego, przyjemnego “cyknięcia”. W jego przypadku toczenie zastosowano tylko dwa cale od brzegu, co sprawia, że uzyskiwane tony łączą się wręcz idealnie, oferując jednocześnie dużą ilość mocy.

Sabian HH Vanguard to ciekawa seria, która bez wątpienia znajdzie wielu zwolenników! Brzmienie oraz vintage’owy wygląd zachęcają do testowania. Liczymy na Wasze opinie!

http://www.sabian.com/en/vanguard