> > > Sidney Polak powraca do działalności solowej

Znany polski perkusista, wokalista i producent muzyczny, Sidney Polak, powraca do solowej działalności artystycznej. Już niedługo ukaże się najnowszy album artysty. Promować go będzie wiosenno-letnia trasa koncertowa.

T. Love, czyli formacja, w której Sidney grał od 1990 r. do roku ubiegłego postanowiła zawiesić działalność. Muzyk postanowił więc wrócić do nie tak dalekiej przeszłości i ponownie rozpocząć własną muzyczną drogę. Chociaż w czasach występów z zespołem Muńka Staszczyka udzielał się również w innych projektach, największą sławę przyniosła mu właśnie twórczość solowa. Utwory takie jak “Otwieram Wino”, “Skuter” czy “Chomiczówka” na stałe wpisały się w historię rodzimej muzyki rozrywkowej.

Na najbliższej trasie z pewnością nie zabraknie starych hitów. Jest to jednak zapowiedź nowego, więc słuchajcie, czym może zaskoczyć Was Sidney z zespołem! Najbliższy koncert odbędzie się w klubie Muzyczna Meta (ul. Jasnogórska 13) w Częstochowie. Sidney Polak wystąpi tam w środę 18 kwietnia o godz. 19. Bilety w przedsprzedaży kosztują 30 zł, a w dniu imprezy – 35 zł. Można je kupić w klubie, a także w pubie Bunkier przy al. NMP 29.

Fot. Hubert Kajdan

Źródło

Share