> > > Sklep perkusyjny Billa Warda

Legendarny perkusista sprzedaje historyczne zestawy!

Bill Ward, były perkusista Black Sabbath, oraz muzyk uważany za “ojca” heavy metalowego stylu gry na perkusji, postanowił pozbyć się potężnej części swojej bębniarskiej kolekcji. Wraz ze sklepem internetowym Reverb, gdzie nabyć można nowe oraz używane instrumenty, zakłada on własne miejsce w sieci, w którym fani będą mogli nabyć nie lada sprzęt! Już teraz wiemy, że w ofercie pojawią się rzeczy zarówno dla aktywnych perkusistów, jak i zagorzałych wyznawców Black Sabbath.

Bill Ward Ludwig

Każdy znajdzie coś dla siebie- począwszy od pamiątkowych naciągów na centralę, które zdobiły bębny podczas tras koncertowych na całym świecie (między innymi ten na zdjęciu poniżej, z trasy Sabbath Bloody Sabbath), kończąc na rozbudowanych zestawach, takich jak podarowany Wardowi w 2003 roku zestaw firmy Ludwig, który według posiadacza charakteryzuje się dźwiękiem zbliżonym do tego, jakim dysponowały bębny Gene’a Krupy.

Bill sprzedaje także legendarne werble z serii Ludwig Supraphonic, które w latach 70-tych nadawały utworom Black Sabbath właściwego charakteru, stopki Speed King oraz zestawy talerzy Zildjian oraz Super Zyn, które usłyszeć można m.in. w utworze “War Pigs”. Muzyk miał także w zwyczaju podpisywanie i datowanie pałek oraz naciągów po każdym koncercie, który zagrał- w ofercie znajdą się więc duże ilości tego sprzętu. Robiąc zakupy w jego sklepie możecie stać się posiadaczami kawałka muzycznej historii! Odwiedzajcie stronę Reverb aby być na bieżąco, i dowiedzieć się kiedy Bill na dobre wystartuje ze sprzedażą wszystkich opisanych wcześniej wspaniałości.

https://reverb.com/

Share