> > > Śląski Festiwal Perkusyjny coraz bliżej!

Jakiś czas temu wspominaliśmy na naszym portalu o Śląskim Festiwalu Perkusyjnym (TUTAJ). Uważamy, że nadszedł czas, aby przypomnieć Wam o tym wydarzeniu, na które jeszcze raz wszystkich serdecznie zapraszamy. My też tam będziemy!

Śląskie Centrum Perkusyjne oraz Meinl Cymbals zapraszają na Śląski Festiwal Perkusyjny. Wydarzenie odbędzie się już 11 listopada 2018 roku w Chorzowskim Centrum Kultury, otwarcie bram o godzinie 12:00.

Śląski Festiwal Perkusyjny coraz bliżej!

fot: meinl distribution

Podczas festiwalu będziemy mieli niepowtarzalną okazję posłuchać występów wielu polskich i zagranicznych artystów, takich jak młody muzyk, nauczyciel gry na perkusji oraz absolwent Berklee College of Music Wojciech Deręgowski oraz znany z występów z zespołem Decapitated, obecnie perkusista zespołu Septicflesh Kerim Lechner. W akcji zobaczymy jedną z najlepszych polskich sekcji rytmicznych Roberta Lutego i Piotra Żaczka znanych z zespołu Poluzjanci. Na scenie pojawi się także duet Paris Monster czyli Josh Dion i Geoff Kraly. Na zakończenie tego pełnego wrażeń dnia wystąpi amerykański perkusista grupy Simon Says i Filter oraz  jeden z najbardziej znanych nauczycieli perkusji na świecie: Mike Johnston.

Po zakończeniu wszystkich występów odbędzie się sesja autografowa. Każdy uczestnik festiwalu będzie miał szansę spotkać ulubionych artystów, chwilę z nimi porozmawiać oraz zdobyć ich autografy. Specjalnie dla was przygotowaliśmy też kilka atrakcyjnych nagród  do rozdania.