> > > Ślepe testy, quiz 4: cienkie trash ride’y

Bębniarki i Bębniarze! W tym tygodniu proponujemy już czwarty z zapowiadanego przez nas cyklu konkursów pod hasłem “Ślepe testy“, który przygotowujemy razem ze sklepem Avant Drum Shop. Co tydzień proponujemy Wam jeden króciutki test, w którym Waszym zadaniem będzie poprawna identyfikacja instrumentów wyłącznie ze słuchu, na podstawie nagrania audio, a wśród uczestników losowane będą nagrody rzeczowe.

preview

nagroda-zildjian-1

Ślepe-Testy-logo

Dziś wybieracie pomiędzy następującymi ultra cienkimi trash ride’ami: Anatolian JC Mellow Ride 21″, Amedia Aura Ride 21″ oraz Amedia Dervish SuperNOVA 21″.

Dla tych z Was, którzy nie przystąpili do poprzednich edycji ślepych testów podajemy wszystkie czynności, które należy wykonać, aby tym razem wziąć udział w zabawie:

  1. Wchodzicie na stronę http://slepetesty.beatit.tv/testy/quiz-4/
  2. Wpisujecie Wasze dane osobowe
  3. Zapoznajecie się z regulaminem konkursu i akceptujecie go
  4. Po przejściu na drugą stronę identyfikujecie próbkę dźwiękową A i B, a także wybieracie tę, której brzmienie bardziej Wam się podoba
  5. Otrzymujecie e-mailowe potwierdzenie wzięcia udziału w konkursie.

Nagroda w czwartej edycji to komplet pałek Zildjian Travis Barker, który ufundowaliśmy my sami. Wyniki losowania ogłosimy w najbliższy piątek.

Przyłącz się do zabawy!