> > > Sonor nawiązuje współpracę z Drumeo

Legendarna niemiecka firma Sonor Drums nawiązała współpracę z Drumeo – jednym z najbardziej znanych znanych portali perkusyjnych o charakterze edukacyjnym. Wspólnie oferują 30 dni bezpłatnych lekcji perkusji przy zakupie dowolnego NOWEGO zestawu z serii Sonor SQ2, Prolite, SQ1 czy Vintage Series lub dowolnego werbla Artist, Signature lub Phonic Reissue zakupionego w roku 2021.

Od lewej do prawej: Benny Greb, Gavin Harrison, Jost Nickel (źródło zdjęć: Drumeo)

Drumeo pomaga perkusistom rozwijać swoją grę dzięki kursom z udziałem wielu renomowanych perkusistów i edukatorów z całego świata. Możesz doskonalić swoje umiejętności w dowolnym zakresie, w dowolnym czasie i dołączyć do społeczności, która będzie Cię wspierać na każdym kroku. Zatem, jeśli planujesz zakup zestawu lub werbla, zachęcamy do zapoznania się z ofertą firmy Sonor by skorzystać z tej świetnej promocji!

Ulotkę promocyjną z kodem promocyjnym można znaleźć w pudełku z produktem. Aby wykorzystać swój kupon na lekcje odwiedź: https://www.sonor.com/30-days-free-drumeo-lessons/

Korzystając z okazji przypominamy zrealizowane przez nas wywiady z trzema spośród najbardziej znanych endorserów marki Sonor, których materiały edukacyjne możecie również znaleźć na stronie Drumeo:

Benny Greb

https://www.beatit.tv/benny-greb-wywiad-cz-1/

Jost Nickel

https://www.beatit.tv/meinl-drum-festival-2016-jost-nickel/ 

Gavin Harrison

https://www.beatit.tv/gavin-harrison-prezentuje-swoj-zestaw-perkusyjny-na-trasie-z-king-crimson/