> > > Specjalnie dla Was: Beatit leci na NAMM 2017

Bębniarki i bębniarze!

Jak większość z Was zapewne doskonale się orientuje, w nadchodzącym tygodniu odbędzie się tegoroczna edycja największych targów muzycznych na świecie- NAMM Show! Specjalnie dla Was wybieramy się tam po to, aby pokazać Wam jak przebiega ta impreza. Odwiedzimy wiele stanowisk najróżniejszych firm produkujących sprzęt perkusyjny (zestawy akustyczne i elektroniczne, talerze, naciągi, pałki, hardware, oprogramowanie, perkusjonalia oraz akcesoria), zarówno tych cieszących się uznaniem na całym świecie, o ugruntowanej pozycji na rynku, jak i tych mniej znanych, mających duży potencjał i rokujących nadzieje na przyszłość. Spodziewajcie się relacji ze wszystkich tych miejsc i wydarzeń, wywiadów, a być może nawet i rejestracji występów znanych, zdolnych i lubianych bębniarzy.

NAMM Targi muzyczne

NAMM Show odbywa się w Anaheim, które jest częścią aglomeracji Los Angeles w Kalifornii. Skrót NAMM oznacza po polsku Narodowy Związek Kupców Muzycznych (National Association of Music Merchants). Pierwsze targi NAMM odbyły się w 1901 r., i miały charakter ogólnopaństwowy. Wkrótce jednak uzyskały status międzynarodowych, i po dziś dzień ściągają z całego świata zarówno producentów sprzętu muzycznego, dystrybutorów, jak i samych muzyków, którzy często pojawiają się tam w roli endorserów znanych produktów, i czynnie promują sygnowane swoim nazwiskiem gitary, perkusje itd. Oprócz najbardziej znanej, zimowej edycji NAMM, odbywa się także letnia impreza pod nazwą Summer NAMM w Nashville.

Koncerty w ramach NAMM odbywać się będą w wielu różnych lokalizacjach takich jak: NAMM Mariott Stage, NAMM Hilton Stage, NAMM Member Center, NAMM Sheraton Acoustic Stage, John Lennon Educational Tour Bus,NAMM Museum of Making Music, NAMM Nissan Grand Plaza Stage, Pacific Ballroom, NAMM CenterStage Presented by Pioneer DJ, Palm Garden.

Czekajcie na relacje!