> > > Stanowisko firmy Anatolian podczas targów muzycznych NAMM 2017

BeatIt na stoisku marki Anatolian

Targi muzyczne NAMM to najpoważniejsza i największa impreza tego typu na świecie. Krótko i na temat. Spróbujmy uzasadnić stwierdzenie, które w zasadzie nie wymaga uzasadnienia. Tysiące wytwórców wszystkich możliwych rodzajów instrumentów (a więc także i perkusji), nagłośnienia, oprogramowania czy dostawców usług związanych z branżą muzyczną. Do tego dziesiątki tysięcy zwiedzających trzypiętrowe centrum konferencyjne w kalifornijskim Anaheim, przy czym wszyscy również są pracownikami praktycznie każdej gałęzi przemysłu muzycznego. Tak też było i w tym roku. To trzeba po prostu zobaczyć i doświadczyć wszystkiego na własnej skórze!

Ograniczając nasze relacje do wydarzeń i produktów związanych z perkusją (co jest raczej zrozumiałe) i tak możemy stwierdzić, że w roli wystawców podczas NAMM 2017 pojawili się wszyscy najwięksi światowego rynku perkusyjnego (Zildjian, Sabian, Paiste, Meinl, DW, Gretsch, Tama, Yamaha, Pearl itd.), wszyscy, którzy się dla niego zasłużyli i którzy się na nim liczą (do tej grupy zaliczylibyśmy markę ANATOLIAN), a także ci, którzy chcą taki status osiągnąć (np. kanadyjski producent pałek i akcesoriów Headhunters czy wytwarzający piękne bębny Doc Sweeney). Nie można również nie wspomnieć o wielkich nazwiskach spośród perkusistów obecnych w tym roku w Anaheim. Wśród tych ostatnich znaleźli się: Steve Gadd, Steve Smith, Marvin “Smitty” Smith, Benny Greb, Vinnie Colaiuta, Mike Johnston, Danny Carey, Nicko McBrain, John JR Robinson, Russ Miller, Daru Jones, Gregg Bissonette, Mikkey Dee, Rick Latham, Vinny Appice czy Gergo Borlai. A to zaledwie czubek góry lodowej…

Stoisko producenta talerzy perkusyjnych Anatolian, NAMM 2017

Odwiedzamy Anatolian na NAMM 2017

Wpadliśmy także na stoisko zdobywającej coraz większe uznanie, tak w Polsce jak i na świecie, tureckiej marki ANATOLIAN, której endorserami w Polsce są Marek Kapłon (TSA) czy Mariusz “Bobek” Bobkowski (Turbo). Już za chwilę będziecie mogli się przekonać jak brzmią blaszki z serii Anatolian Jazz Collection (tu akurat modele Brown Sugar i Chocolate Move), nowiutkiej w ofercie firmy serii Anatolian Dry, talerze z rodziny Anatolian Mystic, Anatolian Diamond oraz serii Anatolian Ultimate.

Bębniarki i Bębniarze! Przed Wami talerze ANATOLIAN, prosto z targów muzycznych NAMM 2017!