> > > Stanton Moore w rodzinie Zildjian

Doskonały perkusista poruszający się w stylistykach funk, jazz i rock, Stanton Moore, został właśnie przyjęty do rodziny Zildjian i jest od wczoraj oficjalnym endorserem tej prestiżowej marki.

Podczas wizyty w fabryce Zildjiana Stanton wybrał do swojego zestawu blachy z serii Kerope.

W oświadczeniu zamieszczonym na facebookowym profilu Stantona Moore‘a czytamy:

Z wielką ekscytacją ogłaszam, iż od tej chwili będę grał na talerzach Zildjian!!! Jestem zaszczycony tym, że znalazłem się w stajni niesamowitych artystów Zildjiana i nie mogę się już doczekać wszystkiego tego, co mnie czeka podczas rozwijania mojej relacji z tą fantastyczną firmą!

W krótkim filmie opublikowanym przez firmę Zildjian Stanton wypowiedział się w następujący sposób:

Tak, to już oficjalna wiadomość! Gram teraz na blachach Zildjian. Nie mogło mnie spotkać nic lepszego niż zostać przyjętym do rodziny Zildjiana. Pracownicy, rodzina i wszyscy tutaj przyjęli mnie serdecznie, bardzo mnie wspierają i jestem bardzo ciekaw tego, co mnie czeka w przyszłości.”

Welcome Stanton Moore to the Zildjian Family

Please join us in welcoming Stanton Moore to the Zildjian Family! Stanton recently visited the Zildjian factory to select his initial Zildjian setup, which included mainly cymbals from the Kerope Series! #WelcomeToTheFamily #ZildjianFamily #Kerope

Опубліковано Zildjian Company Середа, 8 січня 2020 р.

Stanton Moore współpracował lub współpracuje m.in. z takimi artystami jak: Stanton Moore Trio, Galactic, Garage A Trois, Corrosion of Conformity, Street Sweeper Social Club, Joe Jackson, a także brass band Midnight Disturbers.