> > > System odsłuchowy PORTER & DAVIES w perkusji elektronicznej

Ciche monitory dotykowe Porter & Davies umożliwiają perkusistom namacalne połączenie z ich elektronicznymi i hybrydowymi zestawami perkusyjnymi, pozwalając im zarówno poczuć, jak i usłyszeć dźwięk podczas koncertów czy nagrywania w studio.

Siedzisko wyposażone w BC2, BC2rm, BC Gigster, BC-X i TT6 wykorzystuje przewodnictwo kostne, aby zapewnić mocne i dokładne odwzorowanie tego, co gramy w danym momencie. Połączenie tych systemów z zestawem elektronicznym lub hybrydowym w pełni odzwierciedla “ciężar” i moc bębna basowego, pełny ton i wybrzmienie tomów, a także najdelikatniejsze czy najmocniejsze uderzenia w werbel – całkowicie bez opóźnienia. W porównaniu do słuchawek lub zewnętrznych głośników dodanie systemu Porter & Davies umożliwia perkusistom używających elektronicznych zestawów dopełnienie dźwiękowych i fizycznych wrażeń z gry na instrumencie.

Systemy Porter & Davies współpracują ze wszystkimi markami i modelami zestawów elektronicznych oraz bębnów akustycznych. Są dostępne w różnych rozmiarach i cenach. Łatwe w konfiguracji i obsłudze, wiernie odtwarzają każdą nutę i pełny zakres dynamiki, dzięki czemu zestawy elektroniczne i hybrydowe są bardziej naturalne w odczuciu i brzmią bardziej jak zestawy akustyczne.

Wielu profesjonalnych perkusistów polega na sprzęcie P&D połączonym z zestawami elektronicznymi czy hybrydowymi. Craig Blundell (Steven Wilson, Steve Hackett) wyjaśnia: „Każda nuta jest wyczuwalna przez Twoje ciało i sprawia, że ​​monitorowanie jest bardzo łatwe, a doświadczenie zestawów V-Drums jest przenoszone na zupełnie nowy poziom”. Tom Meadows – perkusista współpracujący z Kylie Minogue – dodaje: “Czułość BC Gigster i łatwość użycia stawiają go w innej lidze niż cokolwiek innego dostępnego na rynku. BC2 i Gigster wkrótce staną się standardami branżowymi i jedynym wyborem dla każdego, kto poważnie podchodzi do monitorowania.”

Aby zapoznać się z ofertą firmy lub kupić którykolwiek z produktów, przejdź do porteranddavies.co.uk/shop/