> > Szkoła Perkusji Drumhouse zaprasza na lekcje

Szkoła gry na perkusji Drumhouse zaprasza

8 urodziny Szkoły Drumhouse, zapraszamy na zajęcia i promocję urodzinową !

Dla nowych jak i obecnych uczniów Szkoły mamy urodzinową promocję, 8 godz. lekcji na 8 urodziny. Specjalny miesięczny karnet tylko za 300zł ! + pałki Drumhouse gratis.

Lekcje mają charakter indywidualny ,wszystkie poziomy zaawansowania , oczywiście nauka również od podstaw. Szkoła Drumhouse opracowała system nauczania oparty na najlepszych materiałach edukacyjnych, wielu latach doświadczenia i obserwacji, program obejmuje wszystkie najważniejsze zagadnienia i jest tak ułożony aby nauka była najefektywniejsza.

szkoła drumhouse

Szkoła Drumhouse należy do PAS Percussive Arts Society, najstarszej, światowej organizacji zrzeszającej perkusistów wszystkich specjalności z całego świata, działającej na rzecz szeroko pojmowanej edukacji i promocji sztuki perkusyjnej. Głównym celem jest wyrobienie w każdym wrażliwości na muzykę i sztukę, oraz umiejętności swobodnej wypowiedzi poprzez instrument. Ponieważ Drumhouse chce zbudować społeczność perkusyjną, zrzeszającą prawdziwych miłośników, cyklicznie organizuje warsztaty i koncerty z udziałem uczniów.

Drumhouse służy również radą i pomocą przy dobieraniu oraz kompletowaniu sprzętu.

Serdecznie zapraszamy, pierwsza lekcja gratis.

 

www.drumhouse.pl

drumhouse szkoła