> > > Szymon Fortuna zaprasza!

Przypominamy, że w dniach od 4 do 9.08.2018 odbędą się warsztaty z udziałem Clausa Hesslera (pisaliśmy juz o tym w arykule (https://www.beatit.tv/nadchodzi-open-minded-drum-camp-2018/). Szymon Fortuna, organizator warsztatów, w krótkim filmie wyjaśnia dlaczego warto wziąć udział w tym wydarzeniu.

Claus Hessler:

Mistrz techniki Moellera.
Następca Jima Chapina.
Innowator gry „Open-Handed”.

Jeden z najlepszych edukatorów na świecie. Uczył m. in. w Niemczech, Anglii, Ameryce, Austrii, Portugalii, Korei Południowej, Iranie, Chorwacji, Norwegii, Francji, Rumunii, Hiszpanii, Australii i w Chinach. Uczył wielu zawodowych bębniarzy, w tym Anikę Nilles. Prowadzi lekcje ze studentami z całego świata.Twórca kompleksowego programu nauczania gry na perkusji. Wydał serie książek i DVD, które są niekończącym się źródłem wiedzy o technice, koordynacji, oraz muzycznej ekspresji. Dzielił scenę z wybitnymi muzykami, takimi jak: Steve Smith, Alex Acuna, Walfredo Reyes Jr., JoJo Mayer, Johnny Rabb, czy Luis Conte.

Szymon Fortuna:

Student Clausa Hesslera
Stypendysta Berklee College of Music.
Muzyk sesyjny podróżujący po świecie.
Organizator Open Minded Drum Camp.

Szymon gra na bębnach już od 20 lat i jego głównym atutem jest jego wszechstronność stylistyczna, oraz umiejętność czytania z nut. W ciągu ostatnich lat zagrał kilkaset różnych show opartych na czytaniu nut avista.

Swoje umiejętności szlifował podczas studiów jazzowych w Middlesex University w Londynie, oraz w Berklee College Of Music (Summer Program). Uczył się m. in. u takich perkusistów jak: Gene Calderazzo (USA), czy Harry Tanschek (AUT). Od dwóch lat szkoli się pod okiem Clausa Hesslera.

W 2014 roku Szymon zdobył stypendium Berklee World Tour Scholarship w wysokości 20’000$. Jest pasjonatem nauczania i przekazywania swojej wiedzy dalej.

Zapisy: https://openmindeddrumming.com/zapisy-omdc-2018/

Zdjęcia żródło: https://openmindeddrumming.com/