> > > Tama przedstawia zestawy S.L.P

Początek roku to niesamowicie emocjonujący okres, ponieważ większość firm prezentuje wtedy swoje najnowsze produkty. W 2018 roku czekają na nas liczne premiery, a jedną z nich będzie nowa seria zestawów perkusyjnych firmy Tama. Producent nazwał nowe instrumenty tak samo jak bardzo udaną serię werbli: S.L.P, czyli Sound Lab Project. Zestawy, które zostaną wprowadzone na rynek charakteryzować się będą brzmieniem, które będzie pozwalało na dopasowanie się do wymagających muzycznych sytuacji.

tama slp

Producent wprowadzi na rynek trzy zestawy z serii S.L.P:

  • Studio Maple (ciepłe brzmienie i bogaty zakres tonalny, skupiony atak. Korpusy wykonane w stu procentach z klonu, tak jak obręcze, które zostały wzmocnione uretanem)
  • Dynamic Kapur (otwarte i żywe brzmienie, korpusy wykonane w stu procentach z drewna Kapur, lugi Sound Arc zapewniające atak, głośność i kontrolowane przydźwięki)
  • Fat Spruce (tłuste brzmienie skupione na niskich i średnich częstotliwościach, korpusy wykonane w stu procentach ze świerku, wykończenie z uwydatnionymi słojami drewna)

Na razie wiadomo tylko tyle. Więcej informacji ukaże się już 11 stycznia. Jesteśmy bardzo ciekawi, ponieważ zestawy wyglądają naprawdę imponująco!

http://www.tama.com/

Share