> > > Taylor Hawkins oskarża byłego perkusistę Foo Fighters o kłamstwo

Jakiś czas temu informowaliśmy o skarżeniach, które padały ze strony Williama Goldsmitha – byłego perkusisty Foo Fighters – po adresem Dave’a Grohla na temat wykasowania jego partii z płyty “The Colour And The Shape“.

Niedawno, w wywiadzie dla stacji Beats 1, działającej na platformie Apple Music, Taylor Hawkins rzucił nieco nowego światła na całe zajście:

taylor hawkins William goldsmith dave grohl

(Źródło zdjęcia: internet)

Studio to coś zupełnie innego niż koncert. Te dwie rzeczy różnią się od siebie tak bardzo, jak to tylko możliwe. W studio jest się pod mikroskopem. Pierwszy bębniarz Foo Fighters nie wytrzymał tego ciśnienia i wciąż obwinia o to Dave’a. No nie, stary. Zresztą Dave nigdy go nie wyrzucił z kapeli. Dla jasności: Dave go nigdy nie wywalił. On (Goldsmith – przyp. Beatit)] odszedł. Teraz cały czas opisuje niestworzone historie na blogu. Dave ani nigdy go nie wyrzucił, ani nie miał takiego zamiaru.”

William Goldsmith był członkiem Foo Fighters w latach 1995 – 1997, a po jego rozstaniu z zespołem Dave Grohl nagrał wszystkie partie bębnów na album “The Colour And The Shape“. Taylor Hawkins wziął udział w trasie promującej tę płytę.

Wypowiedź do odsłuchania TUTAJ.

Źródła: Beats 1, alternativenation.net

Share