> > > The Zildjian Talk: Gavin Harrison i Zildjian India

Gavin Harrison to jeden z najwybitniejszych perkusistów swojej generacji. Jest on najbardziej znany ze współpracy z wykonawcami poruszającymi się w stylistyce prog rocka: Porcupine Tree, Steven Wilson, King Crimson, Blackfield, 05Ric, a ostatnio The Pineapple Thief. Jako muzyk sesyjny ma na koncie nagrania i występy z takimi gwiazdami jak: Incognito, Lisa Stansfield, Artful Dodger, Paul Young, Eros Ramazzotti, Iggy Pop, Level 42, Sam Brown, Go West, Black, Gail Ann Dorsey, B J Cole, Dave Stewart and Barbara Gaskin, Nathan East, Camouflage, Kevin Ayers, czy Mick Karn. Wszyscy maniacy bębnów wiedzą także o jego pracy w roli edukatora perkusyjnego i ambasadora najpoważniejszych marek w świecie bębnów: Zildjian, Sonor, Remo, Vic Firth, Tama, Hardcase, AKG, Gibraltar czy Nord.

Warto zatem zawsze posłuchać tego, co ma do powiedzenia. Najbliższa taka okazja zdarzy się już za dwa dni.

W piątek 2 lipca o godz. 15.30 naszego czasu (20.00 czasu IST) Gavin Harrison (@gavinharrisonpage) będzie rozmawiał na Instagramie z Darshanem Doshi z indyjskiego oddziału firmy Zildjian (@zildjianindia).

Wydarzenie to odbędzie się w ramach The Zildjian Talk, czyli edukacyjnych działań online pod egidą Zildjiana. Będzie to już szósty odcinek drugiego sezonu tej serii spotkań.

Na pewno będzie warto!

Zobacz także:

Gavin Harrison prezentuje swój zestaw perkusyjny na trasie z King Crimson

Gavin Harrison i Pat Mastelotto wywiad dla BeatIt

Pięciu wspaniałych: Gavin Harrison i Pat Mastelotto