> > > Thomas Pridgen w Polsce

Thomas Pridgen – jedyny koncert w Polsce

5 lutego 2016 r. Thomas Pridgen zawita do Polski, a konkretnie do poznańskiego klubu Blue Note, gdzie da koncert jako członek jazzowego trio Martin Lawrence, który współtworzą wraz z nim: trębacz Ambrose Akinmusire oraz klawiszowiec Mike Aaberg.

thomas pridgen

Thomas Pridgen to jeden z najbardziej rozpoznawalnych perkusistów, którzy wyrobili sobie markę w nowym tysiącleciu. Znany jest bardziej z rockowych poczynań. Popularność zyskał jako muzyk The Mars Volta, występuje także z zespołem Suicidal Tendencies. Jego droga muzyczna rozpoczęła się bardzo wcześnie. Jako dziewięciolatek zwyciężył w znanej wszystkim perkusyjnym maniakom imprezie Guitar Center Drum-Off, a rok później został najmłodszym endorserem marki Zildjian w historii firmy. W wieku 15 lat uzyskał czteroletnie stypendium Berklee College of Music jako najmłodszy stypendysta w historii tej renomowanej uczelni. Oprócz marki Zildjian Pridgen współpracuje z takimi firmami jak: DW, Pro-Mark oraz Evans.

W związku z koncertem mamy dla widzów BeatIt konkurs, w którym mogą zdobyć trzy pojedyncze wejściówki. Wystarczy kliknąć na poniższy link, podać swój adres mailowy, odpowiedzieć na pytanie i zaczekać na losowanie nagród.

thomas bilet

Oto link: http://app.getresponse.com/survey.html?u=BZbae&survey_id=404301