> > > Tommy Lee schodzi ze sceny podczas koncertu Motley Crue

Tommy Lee musiał w ubiegłym tygodniu zejść ze sceny podczas występu grupy Motley Crue, który otwierał ich amerykańską trasę stadionową odbywaną wraz z grupami Def Leppard, Poison oraz Joan Jett & The Blackhearts. Przyczyną były kłopoty zdrowotne. Wspomniana trasa koncertowa była już kilkakrotnie przekładana z przyczyn pandemicznych. Po zagraniu pięciu piosenek perkusista zwrócił się do publiczności w następujący sposób:

zdjęcie: Metalhead Zone

Zrobiliśmy to! Wy to zrobiliście! Wszyscy to zrobiliśmy! Jesteśmy tu! Dobra, muszę wam powiedzieć, że jakieś dwa tygodnie temu złamałem sobie, k#$!@, nie jedno, nie dwa, nie trzy, ale cztery żebra. Chciałbym móc wam opowiedzieć jakąś zajebistą historyjkę o tym, że trzaskałem się z Connorem McGregorem (irlandzki zawodnik mieszanych sztuk walki wagi piórkowej, lekkiej i półśredniej, mistrz Cage Warriors w wadze piórkowej i lekkiej oraz Ultimate Fighting Championship w wadze piórkowej i lekkiej – przyp. BeatIt) w barze, czy coś w tym stylu, ale nie mogę. Lekarze powiedzieli mi: ‘Żadnego grania na bębnach, żadnego grania’. A ja na to: ‘Co ty ćpiesz, gościu? Mamy tu do zagrania j#&@ną trasę!’ Nie ma opcji, żebym to wszystko przesiedział na ławce rezerwowych. Mój ziomuś (Tommy Clufetos – przyp. BeatIt) mi tu pomoże i widzimy się później. A teraz pieprzona karawana jedzie dalej.

Przez pozostałą część występu Motley Crue Tommy‘ego Lee za zestawem perkusyjnym zastąpił Tommy Clufetos (Black Sabbath, Ozzy Osbourne, Alice Cooper, Rob Zombie).