> > > Tool: nagła zmiana miejsca nagrywania nowej płyty

Ostatnio fani cięższych, klimatycznych brzmień nie posiadają się z radości. Po wielu latach niepewności i potężnej ilości najróżniejszych plotek zespół Tool postanowił wejść do studia i zarejestrować nowy album! James Maynard Keenan i koledzy z formacji osiedli w Ocean Studios aby wykonać swoją pracę. Wszystko szło po myśli zarówno zespołu jak i fanów. Idylla trwała do momentu, w którym perkusista Danny Carey zamieścił nowe zdjęcie swojego zestawu, aczkolwiek w studiu Henson w Los Angeles…

danny carey tool

Użytkownik serwisu Reddit kryjący się za nickiem hellboy1975 napisał tam:

Koleś ze strony Foutheye (fanklub zespołu Tool – przyp. red.) powiedział, że zasłyszał od Danny’ego kilka uwag na temat poprzedniego studia. Mieli mieć duże problemy ze spięciami w elektryce i zostali zmuszeni do przeniesienia wszystkiego do innej lokalizacji. To informacja z drugiej ręki, ale ja wyobrażam sobie zespół przenoszący się z Ocean do Henson Studio. Może być też tak, że nagrywają bębny w innym studio, co nie jest aż tak dziwne.

Gitarzysta Tool, Adam Jones, opublikował niedawno zdjęcie Danny’ego stojącego niedaleko węża strażackiego i trzymającego spalony naciąg perkusyjny. Może więc spięcia w instalacji elektrycznej nie są zmyślone? Miejmy nadzieję, że żadne zmiany nie przesuną procesu nagrywania materiału i premiery płyty!

Źródło: https://www.alternativenation.net/

Share